Нас літо кличе у дитинство

Міжнародний День захисту дітей – улюблене свято підростаючого покоління, яке сповіщає про початок довгоочікуваних літніх канікул. Певно, і кожен дорослий у цей день на мить може стати безтурботним, порадіти морозиву, спостерігаючи за дитячими розвагами, бо в душі у кожного живе така ж сама дитина.

Цього року районне свято 1 червня відзначали у Григорівці, куди також приїхали і маленькі жителі інших сіл Світловодщини. На майданчику біля Будинку культури розмістилася імпровізована сцена, інформаційний стенд Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Творчі працівники районного Будинку культури підготували розважальну програму «Веселковий світ дитинства», яку розпочали вихованці хореографічного колективу «Веселка» (керівник Ніна Коломієць). Ведучі Маша та Богдан запросили до слова головного спеціаліста відділу освіти молоді та спорту Ларису Сачевську. Вона привітала дітей зі святом та побажала вдалого літнього відпочинку.

Цікаву розважальну програму з вікторинами, естафетами, конкурсом малюнку на асфальті, та, звичайно, заохочувальними призами провела Олена Куциба. А потім маленьких учасників заходу пригостили морозивом. Свято відбулося за сприяння голови Світловодської РДА Сергія Твердовського, Григорівського сільського голови Надії Невкритої та завдяки злагодженій роботі відділів освіти молоді та спорту РДА, відділу культури і туризму РДА, Світловодського районного центру сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, працівників районного Будинку культури та за підтримки директора ПОГ АПВТ фірми «Ласка» Костянтина Чередника.

Ніна СОКУРЕНКО

Поширити
"Вісті Світловодщини"