Населення має знати свої права

В сучасних умовах розбудови правової системи України, що базується на зміцненні прав людини і громадянина, важливим є піднесення на належний рівень правосвідомості і правової культури населення. Адже дуже часто життя показує, що громада добре знає свої обов’язки але погано орієнтується у своїх правах. Тому дуже часто люди потрапляють у непередбачувані ситуації. Мета бібліотек як, можливо, єдиних осередків правової освіти населення – ознайомити, навчити громадян орієнтуватися в безлічі законів та правовому середовищі нашої країни.

Один із таких заходів відбувся у приміщенні Миронівської сільської бібліотеки. Учасниками заходу стали як користувачі бібліотеки, так і жителі села. Серед запрошених була начальник Світловодського бюро правової допомоги Алла Мирошник, яка ознайомила присутніх з їхніми правами, а також надала безоплатні правові консультації з різних питань.

Бібліотекар Миронівської сільської бібліотеки Тетяна Горбаченко презентувала присутнім тематичну поличку, де зібрала матеріали з періодичних видань щодо оформлення субсидії, що на сьогодні є дуже важливим і актуальним питанням, особливо для людей похилого віку.

На базі Світловодської районної бібліотеки надаються безоплатні правові консультації спеціалістами Світловодського бюро правової допомоги.

Прийом громадян здійснюється щомісяця кожного першого четверга з 10.00 до 12.00 за адресою: вул. Приморська,60. Телефон для довідок та попереднього запису: 2-37-97.

Світловодська районна бібліотека.

Поширити
"Вісті Світловодщини"