Наш ангел-охоронець

Людмила Єременко
Людмила Єременко

Хочемо розповісти про нашого медичного працівника, медичну сестру Павлівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Людмилу Єременко, яка працює у нашому селі понад 20 років.

Народилася Людмила у с. Ташлик Смілянського району Чер­каської області у сім’ї лікаря-терапевта. Тож з дитячих років спостерігала, як тато поспішав на допомогу хворим, чи то вранці, чи вночі, чи в лютий мороз, чи у спеку – по-всякому доводилося рятувати людей.

Тож, коли прийшов час обирати життєвий шлях, Людмила не вагаючись, визначилась: буду медичним працівником, достойно продовжуватиму справу батька-лікаря.

Із захопленням та старанням здобувала знання у Черкаському медичному училищі,по закінченні якого працювала в лікувальних установах рідної Черкащини,а 20 років то­му переїхала до села Павлівка та й залишилась тут. Народилися донечки – Єва та Аліса. «Чуйна, працелюбна, вміюча – професіонал своєї справи», – так характеризують її пацієнти. Вона знає все село, коли б не звернулися до неї за допомогою, завжди кваліфіковано поставить діагноз, проведе маніпуляції, порадить,підтримає». Тільки почує телефонний дзвінок – сигнал про небезпеку, швиденько на велосипед і вже хвилин за 10-15 у пацієнта. Побачиш її поруч і вмить біль відступає – стверджують односельці. Кожного дня на неї чекають в усіх кутках села. Всім порадить, допоможе. Відчувати серцем іншу людину, її горе, радість, страждання навчили Людмилу батьки, адже справжня людина не може радіти, почуватися щасливою, якщо поряд біда, нещастя. Вміти розділити чуже горе – риса людини високих моральних цінностей. «Ми ніколи не бачили, щоб Людмила Михайлівна спокійно йшла вулицею – вона завжди поспішає творити добро – лікувати жителів села.

У Павлівці Людмила зустріла свою долю. Чоловік – Олександр Сергійович теж дуже чуйний, висококваліфікований фельдшер, брав участь у антитерористичній опе­рації на Сході країни, рятував життя нашим бійцям. Хочеться побажати цим молодим людям міцного здоров’я, невичерпної енергії та родинного затишку. Нехай у ваших задумах буде мудрість, у службових справах – порядок, у серці – добре і сонячно від людської вдячності. Нехай ваш шлях буде наповнений новими злетами й досягненнями, а все добро повертається до вас сторицею. Хай Бог благословляє усе ваше подальше життя.

З повагою та вдячністю жителі провулку Зарічного: сім’ї Малій,Олійник, Прядка, Бурдови.

Поширити
"Вісті Світловодщини"