Наші спортсмени – серед кращих

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook учитель фізкультури Великоандрусівського освітнього закладу Віталій Зубенко, 14 грудня у Знам`янці баскетбольна команда дівчат Великоандрусівського НВК стартувала в чемпіонаті області з баскетболу.

Пан Віталій зазначає, що у цих змаганнях беруть участь лише команди ДЮСШ, тож баскетболісток із Великої Андрусівки запросили як поважних та достойних суперників.

У першому турі турніру наші дівчата змагалися з командами КДЮСШ м.Знам`янки та ДЮСШ «Славутич», м.Бобринець. У матчі з господарями, а слід зазначити, що з такими сильними суперницями команда баскетболісток із Великої Андрусівки, зустрічається вперше, наші спортсменки виступили достойно. До цього, слід врахувати, що вони вперше грали на такому великому баскетбольному полі – 28 х 15, адже шкільний спортзал має розмір 16 х 8. Рахунок зустрічі – 26:16 на користь господарів.
А ось гра із вихованками ДЮСШ м. Бобринеця закінчилася хоч і поразкою, але з мінімальним розривом у рахунку – 37:35.


На думку тренера, гра з такими сильними суперниками сприяє підвищенню майстерності спортсменок та набуттю необхідного досвіду.


Баскетболістки із Великої Андрусівки справили гарне враження на цих змаганнях, і багато вболівальників захоплювалися тим, як команда звичайної сільської школи впевнено протистоїть спортсменам дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Наступний тур відбудеться у 2020 році.

Тренер Віталій Зубенко, а також спортсменки Юлія Зубенко (капітан), Анастасія Щербатко, Єлизавета Привалова, Марина Зубкова, Марія Бедей, Катерина Зиміна, Дарина Сергієнко, Ліза Покотило, Анна Туренко, Вікторія Головко, Анна Акименко та Надія Абдурахімова обіцяють ще наполегливіше тренуватися для покращення своїх результатів. 

 

Поширити
"Вісті Світловодщини"