Навчальні заклади зустріли школярів

За інформацією офіційного сайту Кіровоградської ОДА, майже 95 тисяч учнів відвідуватимуть цього року загальноосвітні навчальні заклади області. У закладах професійно-технічної освіти області нині навчається 7 тисяч учнів. Цього року до ПТУ вступили понад 3 тисячі дітей. У вищих навчальних закладах Кіровоградщини освіту здобувають понад 18 тисяч студентів.
2 вересня у навчальних закладах Світловодщини пролунали перші дзвоники. Учні та їхні батьки зі святковим настроєм поспішали до школи. Особ­ливо у цей день хвилювалися першокласники. Попереду в них – безліч цікавих днів, які проведуть разом зі своїми друзями, відкриють для себе незвіданий світ науки. А в День знань вони є почесними гостями на святковій шкільній лінійці.
У Миронівці свято розпочалося зі щирих привітань учнів та вчителів із початком нового навчального року.
Заступник голови Світловодської районної державної адміністрації Володимир Похілов у вітальній промові також подякував директору школи Лідії Сачевській за багаторічну працю на чолі колективу Миронівського освітнього закладу та представив нового директора – Наталію Гарасько.
З вітальним словом до присутніх на святковій лінійці звернувся і директор Павлівського НВО, до складу якого входить Миронівський освітній заклад, Микола Середенко. Він побажав учням, а особливо першокласникам, старанно вчитися, намагатися щонайбільше взяти від своїх учителів, бо знання – це найбільший скарб, який може мати кожна людина.
Від благодійного фонду “Милосердя” Наталія Бут подарувала першокласниками новенькі парти, а разом із директором Центру соціальних служб Миколою Нейбургером – учнівське приладдя.
У Григорівці свято розпочалося, напевно, найраніше – о 8.00. Головний подарунок, який сільська рада разом із місцевим підприємцем Андраником Тартикяном підготували до початку нового навчального року – щойно заасфальтоване шкільне подвір’я та відремонтований ганок школи.
Святкова лінійка розпочалася традиційно – присутні гучними оплесками зустріли першокласників, яких дбайливо вивели одинадцятикласники та їхня перша вчителька Наталія Пеліхова.
Школярів, батьків, учителів щиро вітали сільський голова Надія Невкрита, заступник голови районної ради Олексій Шаповал, директор школи Руслан Ткаченко, депутати районної ради Андраник Тартикян та Олег Медяник. Андраник Тартикян разом з Надією Невкритою заохотили юних спортсменів грошовими преміями.
Після лінійки першокласники із радістю зайшли до своєї класної кімнати, яку разом із сільською радою старанно готували до 1 вересня спонсори Михайло Бур’янський, Айкарам Тартикян, Олег Медяник, Тетяна Дмитрієва, а ремонтні роботи виконав Максим Кобильченко.
У КЗ «Глинське НВО» також відбулася урочиста лінійка, присвячена початку нового навчального року, Дню знань. Біля школи зібралися школярі, вчителі, батьки та поважні гості.
Директор школи Петро Адамов адресував теплі привітання педагогам та учням, слова щирої подяки батькам та спонсорам. Сільський голова Аріф Різаєв побажав школярам старанно вчитися і прославляти своїми успіхами рідну школу, пообіцявши й далі в усьому підтримувати опорний заклад.
У цей день особливі подарунки, канцелярські набори, отримали першокласники від СТОВ «Говтва». Компанія КЕРНЕЛ завжди йде назустріч школі, допомагаючи в буденних справах і розділяючи радість святкових подій. Депутат обласної ради Володимир Кириченко приєднався до побажань та подарував школярам м’ячі.
Також приватний підпри­ємець Світлана Воробйова подарувала учням 1 класу цікаві розвиваючі ігри.
А ще на святі були присутні сивочолі випускники «першокласники-1959р.», які 60 років тому переступили поріг Глинської школи.
Весело та гамірно було у КЗ “Павлівське НВО” – навчальний заклад вітав школярів. Для маленьких першокласників цей день стане незабутнім.
Загалом по КЗ “Павлівське НВО” двері до Країни знань відкрили 44 школярики: в опорному закладі – 21 учень, у Миронівській ЗШ І-ІІ ст. – 6 дітлахів, у Великоскельовському НВК – також 6, у Вільнянській ЗШ І ст. – 5 та в Озерському НВК – 6 хлопчиків і дівчаток.