Навчання з цивільного захисту в Світловодському районі

337

На виконання доручення голови Кіровоградської ОДА нещодавно пройшло додаткове навчання керівного складу ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Кіровоградської області, на якому були також присутні працівники районних закладів освіти, медицини, сільських рад та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Завідувач Світловодських курсів Центру Михайло Фомін доповів про вимоги чинного законодавства України з питань цивільного захисту, порядок планування заходів цивільного захисту та їх виконання, попередження надзвичайних ситуацій та ліквідацію їх наслідків. На заняттях увагу слухачів звернули на заходи техногенної і пожежної безпеки, на важливість готовності до укриття населення в захисних спорудах цивільного захисту та до проведення, за необхідності, евакуаційних заходів.

Потім відбулося контрольне тестування. А далі на базі захисної споруди Кременчуцької ГЕС, начальник штабу цивільного захисту та режимно-секретного органу Анатолій Охотний провів показове спеціальне об’єктове тренування за темою: «Дії ланки обслуговування захисної споруди з приведення її у готовність при виникненні надзвичайної ситуації», методичний супровід якого здійснював майстер виробничого навчання НМЦ Анатолій Коломієць. Під час заповненні захисної споруди слухачі проявили знання і організованість, цікавість, задавали запитання.

За підсумками спеціального об’єктового тренування залучені працівники показали достатню готовність до дій за призначенням.

Лариса Самойленко, завідувач сектору з питань цивільного захисту Світловодської РДА.