Небезпечна краса

185

Знову з’явилася небезпека травмування і загибелі людей внаслідок падіння на них крижаних бурульок. Нестійкі погодні умови – відлига вдень і заморозки вночі та значне нагромадження снігового покриву сприяють активному утворенню бурульок на покрівлях споруд (особливо старих будинків з похилим дахом), виступаючих архітектурних частинах будинків та великих деревах.

Пересуваючись містом в період танення льоду, слід бути особливо уважним, проходячи повз будинки чи біля високих дерев, спершу необхідно впевнитись у відсутності загрози падіння льодових наростів. По можливості необхідно триматись на відстані 3-5 метрів від будинків та інших споруд, вибираючи найбільш безпечний маршрут руху. Ні в якому разі не заходити за спеціальні огорожі поблизу будинків чи дерев.

Керівникам і власникам житлових і адміністративних будівель необхідно вживати вичерпних заходів по недопущенню утворення бурульок і льодових наростів на дахах, очищення дахів від снігу. У разі неможливості позбавитися від бурульок, слід забезпечити обмеження доступу громадян до небезпечних ділянок. Будьте пильними, бережіть себе!

Світловодські курси НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області.

Поширити
"Вісті Світловодщини"