Небезпечні бурульки

241

В атмосфері розпочинається перебудова північних процесів на південні, а це значить, що весна врешті починає набирати обертів. Нестійкі погодні умови – відлига вдень і заморозки вночі, значне нагромадження снігового шару сприяють активному утворенню бурульок на покрівлях споруд (особливо на старих будинках із похилим дахом), що виступають на архітектурних частинах будинків, та великих деревах. Пересуваючись містом у період танення льоду, слід бути особливо уважними.

Для того, щоб не потрапити в біду та уникнути травмування, потрібно дотримуватися основних правил безпеки, а саме: проходячи повз будинок або біля високих дерев, необхідно переконатися у відсутності загрози падіння льодових наростів; не ходити під дахом будівель, а також під балконами; не слід заходити за межі встановлених огорож; якщо ви самостійно збиваєте навислі бурульки з вікон верхніх поверхів – стережіться падіння з висоти.

Від крижаної загрози страждають не тільки люди, але і транспортні засоби. Тому власникам машин слід пам’ятати, що паркувати свій автомобіль потрібно тільки в безпечних місцях, подалі від фасадів будинків та дерев. Батькам потрібно розповісти дітям про небезпеку травмування від падіння бурульок. Крім того, мешканцям багатоквартирних будинків необхідно звернути увагу на свої лоджії і балкони, де лежить сніг і лід, які можуть створювати небезпеку падіння і травмування громадян.
Проте, щоб уникнути небажаних негативних наслідків, пов’язаних із різким таненням снігу, потрібно заздалегідь очистити водостоки, по можливості звільнити від снігу небезпечні для підтоплень ділянки доріг, вулиць, тощо.

Шановні мешканці міста та району. Будьте пильними, бережіть себе!
17 державна пожежно-рятувальна частина УДСНС України
у Кіровоградській області.

Поширити
"Вісті Світловодщини"