НЕХАЙ ВАМ ЩЕДРО НИВА РОДИТЬ!

Минулої суботи жителі Золотарівки відзначали одразу два свята – День села та День працівників сільського господарства.
У сільському клубі зібралося чимало гостей. Працівники Микільського Будинку культури, Золотарівського клубу та Микільської і Золотарівської бібліотек підготували цікаву святкову програму, у якій залюбки взяли участь і школярі, і старші представники громади.
Духмяним короваєм нинішнього урожаю, який винесли Соломія Міклавда та Тетяна Криштоп, громада села запросила до слова Микільського сільського голову Володимира Щукіна, який, у свою чергу, подякував усім за щоденну напружену працю та любов до рідної землі.  З нагоди свята грамотами Микільської сільської ради відзначили сільгосптоваровиробників Юрія Магдія, Хайрулу Ісламова (на знімку), Тетяну Адактуєву та Сергія і Валерія Шевченків.
Цього дня на адресу трудівників землі лунало чимало теплих слів. Помічник народного депутата України Олеся Довгого Анна Трубаченко передала вітання від депутата та приємний подарунок – сертифікат на встановлення ігрового майданчика.
Багато теплих вітань своїм односельцям адресувала і переможниця цьогорічного конкурсу «Супербабуся-2018» Ганна Гон­чарова. Жінка багато років працювала у сільському господарстві і, як ніхто інший, знає про труднощі та радощі цієї професії.
“Супербабуся” щиро привітала присутніх зі святами, подякувала односельцям за підтримку, яку відчувала під час конкурсу. Окремо Ганна Гончарова подякувала Олесю Довгому, який щиро переймається жителями свого округу, та побажала йому достатку і благополуччя! Не обійшлося і без музичних вітань – разом із сестрою Поліною Поляковою Ганна Гончарова виконала пісні, серед яких були і ті, що дуже сподобалися глядачам та журі конкурсу «Супербабуся».
У святі активну участь взяли Сергій Чимшит, Гордій і Родіон Явтенки, Саша і Ліля Паки, Аліна Криворучко, Вікторія Чимшит, Ангеліна Бірюкова, а також Анастасія Жукова та Катерина Ємчук.
Після концерту гості зібралися за святковим столом, який організувала Микільська сільська рада, та, окрім іншого, пригостилися смачною кашею, яка є, мабуть, невід’ємним атрибутом таких свят. Її приготували вправні господині Катерина Карпова, Ніна Кучай та Людмила Жукова.
Ніна СОКУРЕНКО