Незабутня екскурсія на «Королівський смак»

880

Уже іде останній місяць осені. Незабаром і зима, а учні Федірківського НВК і досі згадують незабутню екскурсію на «Королівський смак», який очолює прекрасний керівник і чуйна людина Віктор Михайлович Король. Незабутньою видалася ця екскурсія на підприємство. Діти з цікавістю відвідали цехи, мали змогу побачити процес виробництва продукції.

Завдяки цікавим розповідям технологів діти побачили, як виготовляють і розливають томатну пасту, майонез, гірчицю та інші.

На жаль, за браком часу і погодних умов ми не познайомилися із технологами, які проводили екскурсію, але прочитавши цю статтю, вони нас згадають, так, як і ми часто згадуємо їх.

Дуже запам’ятався цех, де виготовляють пластикові пляшки та смажать і фасують соняшникове насіння.

Учні нашого закладу не часто отримують подарунки, а в цей день керівництво «Королівського смаку» потурбувалося про школярів і на завершення екскурсії подарувало дітям майже усі види продукції, які вони виготовляють. Школярі, коли приїхали додому, бігли усміхнені по вулиці і всім перехожим показували, що їм подарували на «Королівському смаку».

За це і батьки, і вчителі дуже вдячні та бажають подальшого процвітання підприємству і міцного здоров’я керівному складу та його робітникам.

Транспорт для здійснення цієї екскурсії надав автоперевізник «Світ-Автолегіон», керівник Володимир Сергєєв. Учителі, батьки та учні щиро дякують Володимиру Сергєєву, а також Григорію Слоню та водію В’ячеславу Скічку.

Людмила Пономаренко, педагог-організатор Федірківського НВК.

Поширити
"Вісті Світловодщини"