Блог

Гострі кишкові інфекції

Світловодський районний відділ ГУ ДПСС в Кіровоградській області звертає увагу жителів Світловодського району на причини захворювання, що спричиненні кишковими інфекціями.

Правила утримання тварин на території Світловодщини

До уваги жителів району! «Правила утримання собак, котів і хижих тварин на території населених пунктів Світловодського району на 2018 рік»  26 лютого 2018 року Голова районної...

Обережно: туберкульоз!

Туберкульоз - це серйозне інфекційне захворювання, яке викликають мікобактерії, відомі під назвою палички Коха. Коли хворий на туберкульоз кашляє, палички Коха потрапляють у навколишнє повітря, яке вдихають оточуючі. Це може викликати захворювання.

Новий закон про пенсійне забезпечення військовослужбовців

У новому законопроекті про пенсійне забезпечення військовослужбовців має бути чітко виписана формула для майбутнього розрахунку пенсій учасників АТО. Про це в ефірі телеканалу «Прямий» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Профілактика вірусного гепатиту А

Вірусний гепатит А (інфекційний або епідемічний гепатит, хвороба Боткіна, хвороба брудних рук, жовтуха) - це гостра інфекційна хвороба викликана вірусом гепатиту А з переважним ураженням печінки і травного каналу. Джерелом інфекції при вірусному гепатиті А є хвора людина з будь-якими формами захворювання (жовтушна або безжовтушна форми). Вірус гепатиту А виділяється із фекаліями хворих на гепатит та передається через воду та харчові продукти, забруднені випорожненнями хворого, предмети побуту та брудні руки, недотримання правил особистої гігієни.

Постанова Уряду не встановлює жодних обмежень щодо кількості поїздок пільговиків

Ухвалена на засіданні Уряду постанова «Про встановлення державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування» не встановлює жодних обмежень щодо кількості поїздок пільговиків. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Отруєння нітратами – викликає захворювання на метгемоглобінемію

Світловодський районний відділ ГУ ДПСС в Кіровоградській області звертає Вашу увагу на таке небезпечне, особливо для дітей до року, захворювання як метгемоглобінемія!

Лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів фонду соціального страхування України

Основними завданнями Фонду соціального страхування України є реалізація державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності.
video

Я маю право!

https://www.youtube.com/watch?v=hGYp10tDeno Відеоробота юних парламентарів Світловодського району взяла участь у обласному конкурсі соціальних відеороликів, які присвячені пропагуванню правової обізнаності дітей та підлітків щодо своїх прав в...

В Світловодський лікарні працюють 2 пункти обігріву

В приймальних відділеннях хірургічного та терапевтичного корпусів Світловодської ЦРЛ продовжують працювати пункти обігріву.

Обережно! Сальмонельоз!

Світловодський районний відділ ГУ ДПСС в Кіровоградській області застережує та повідомляє про підступне та небезпечне захворювання на сальмонельоз.