Новорічні чудеса тривають

Коли вся Україна, весь наш православний рід відзначали свято Василя і Меланки, у районному Будинку культури відбулася новорічна концертна програма – вистава-мюзикл «Снігова Королева».

«Пізнувато», – скажете ви. Ні, святкувати ніколи не пізно. Акторам-аматорам районного Будинку культури було важливо, аби вистав змогли переглянути діти із сільської місцевості. Через те, що напередодні Нового року погодні умови завадили приїзду сільських школярів до Світловодська, подивитися Новорічну феєрію та стати учасниками ігрової програми вони мали змогу 15 січня.
До районного Будинку культури приїхали діти пільгових категорій у супроводі вчителів, а дехто – з батьками, дідусями та бабусями.
На сцені районного Будинку культури розгорталися пригоди казкових героїв Герди і Кая, Снігової Королеви та маленької Розбійниці, яка в душі була хорошою дівчинкою, але не мала друзів.
Під час казкових пригод діти не лише були глядачами, а й активно брали участь у ігровій програмі, танцювали, розповідали вірші, відгадували загадки тощо.
По завершенню свята Дід Мороз та Снігуронька усіх пригостили солодкими дарунками. Не залишилися без подарунків і аматори – депутат обласної ради Володимир Кириченко підготував солодощі і для артистів.
Організатори Новорічного свята щиро дякують Світло­водсь­кій районній державній адміністрації за надані подарунки.


Світлана Калугіна.