Новий навчальний рік – нові враження

Перший день осені всі ми зустрічаємо прекрасним і радісним святом – Днем Знань. Цьогорічний першовересень пройшов без гучних шкільних лінійок, без символічного лункого 1 дзвоника, але це не відміняє свято. Дітвора у школу з’явилася в святковому вбранні, учнів молодших класів до альма-матері привели їхні батьки, дідусі і бабусі.

Для школярів і для вчителів 1 вересня – це день Першого уроку, знайомство першокласників зі школою – місцем, де вони проведуть довгі і в той же час цікаві та незабутні роки навчання.
Цього дня до навчальних закладів Світловодщини завітали керівники району – голова Світловодської районної державної адміністрації Віктор Селич та голова районної ради Роман Домбровський. Вони при­вітали вчителів та учнів з початком навчань у школі та вручили грошові премії тим учням, які продемонстрували високий рівень знань протягом 2019-2020 навчального року.
Так, у КЗ «Ліцей «Надія» Віктор Селич та сільський голова Надія Невкрита вручили премії ученицям Софії Найдьоновій і Анжелі Клименко.
Звертаючись до педагогічного колективу корпусу №2 КЗ «Ліцей «Надія», Віктор Селич сказав: «Я вітаю ваш колектив із початком нового навчального року і щиро вдячний вам за ті зусилля, які ви докладаєте у справу навчання та виховання підростаючого покоління нашого краю. Бажаю вам натхнення в роботі, міцного здоров’я, творчих успіхів у вашій нелегкій праці».
Голова райдержадміністра­ції також висловив вдяч­ність народному депутату Олесю Довгому, завдяки наполегливості якого у Світловодському районі було реалізовано багато проектів, переважна більшість з яких – в освітній галузі. “Це – відкрита і щира людина, яка виконує свої обіцянки. Так, зокрема, в Григорівському освітньому закладі, за допомогою Олеся Довгого, відремонтовано дах та опалювальну систему”, – зазначив Віктор Анатолійович.
Слова вдячності прозвучали також і на адресу Григорівсь­кого сільського голови Надії Невкритої, яка впродовж перебування на цій посаді робила все можливе, аби діти і вчителі почувалися в школі затишно і комфортно; з турботою ставиться до всіх жителів Григорівської громади.
Директор КЗ «Ліцей «Надія» Руслан Ткаченко теж привітав своїх колег із початком нового навчального року і висловив сподівання, що ніякі можливі перешкоди не завадять учням досягти основної мети – отримати міцні знання. Він подякував Віктору Селичу та Надії Невкритій за допомогу, постійну підтримку очолюваного ним навчального закладу та за тісну співпрацю у всьому, що стосується питань забезпечення організації навчально-виховного процесу.
У Глинську керівник району нагородив учнів навчальних закладів, які ввійшли до структури КЗ «Глинське НВО». Нагороди отримали Микита Полонський, Ілона Орел, Дар’я Татаренко, євроклуб «Соняшник» (Анна Рибакова, Анна Березіна, Анастасія Опря, Лю­ба Сердюченко), Єгор Садовничий, Аліна Притула, Іван Адамов, Сергій Терновий, хореографічний ансамбль «Конвалія» (Анна Рибакова, Анастасія Опря, Анна Березіна, Аліна Горівщенко, Віолетта Ко­шеленко, Олена Лавришина, Люба Сердючено), Анастасія Мілак, Віктор Пігаль, Вікторія Федоренко, Михайло Шишалов.
Звертаючись до присутніх на урочистостях, приурочених нагородженню, Віктор Селич, сільський голова Аріф Різаєв та директор КЗ «Глинське НВО» Петро Адамов привітали учнів, їхніх батьків та вчителів з початком нового навчального року, побажали всім, аби такий святковий настрій супроводжував їх і надалі, а знання, отримані в стінах школи, стали гарантом успішного майбутнього кожного учня.
Та, напевно, найбільше керівників району чекали в Озерах. Саме там Віктор Селич, Роман Домбровський та сільсь­кий голова Віталій Федорус передали директору КЗ «Павлівське НВО» Катерині Усіченко шкільний автобус.
«Мені дуже приємно сьогодні вітати учнів з Днем Знань, бо ж знання – це життєвий старт у майбутнє кожного з нас. Сьогодні, на початок нового навчального року, ми хочемо передати вам, напевно, найочікуваніший подарунок – сучасний шкільний автобус, який буде здійснювати перевезення учнів саме Озерського НВК. Я бажаю вам, щонайперше, міцного здоров’я, учням – з повагою ставитися до своїх вчителів і старанно слідувати їх настановам», – сказав, звертаючись до присутніх, Віктор Селич.
«В Озерському НВК давно стояло питання придбання шкільного автобуса. Сьогодні ви маєте не просто автобус, а сучасний транспортний засіб, який на сьогодні єдиний в районі. Ми передаємо його вам, дорогі школярі. Також ми цього року вперше в районі відзначаємо здібних учнів, які впродовж навчального року продемонстрували високий рі­вень знань та активно брали участь у творчих конкурсах різних рівнів. За підсумками минулого навчального року учениці Озерського НВК Карина та Діана Ролярус отримують грошову винагороду», – зазначив, звертаючись до присутніх, голова районної ради Роман Домбровський. «Я від усього депутатського корпусу та від себе особисто щиро вітаю усіх із початком нового навчального року! Досягайте високих результатів у навчанні та позашкільній роботі, а ми, районна влада, обов’язково відзначатимемо кращих не лише грамотами, а й грошовими преміями», – додав він.
Після урочистої частини Віктор Селич і Роман Домбровський, за звичаєм, розрізали стрічку біля автобусу.
Грошову премію також отримали й учні інших освітніх закладів, які входять до структури КЗ «Павлівське НВО»: Іванна Шевченко, Нікіта Гаркуша, Ярослав Швець, Ірина Коряченко, Павло Нікуріч, Мирослава Коропець, Яна Ярош, Поліна Кошман, Ілля Новіков, Надія Білик, Ольга Духняк, Денис Плахотний, Каріна Малікбекян.
Світлана Калугіна.