Новий рік приходить до кожного!

335

І не важливо, де Ви знаходитесь – свято завітає і на роботу, і у дитячий будинок, і у лікарню. Головне, щоб дорослі пам’ятали, що подарувати це свято ближньому може кожен.

Традиційно наприкінці грудня голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський вітає з Новим роком та Різдвом Христовим дітлахів, які у пору новорічних ялинок, подарунків та казкової круговерті опинилися у лікарні. Адже навіть така прикрість не повинна засмучувати малечу. 28 грудня разом зі своїм заступником Володимиром Похіловим, а також Дідом Морозом, Снігуронькою та лантухом подарунків вони завітала до дитячого відділення Світловодської ЦРЛ.

Сергій Твердовський привітав з прийдешнім Новим Роком та Різдвом медичний персонал на чолі з головним лікарем відділення Іриною Бахмач та вручив їм і їхнім пацієнтам коровай.

А потім до кожної палати завітали Дід Мороз і Снігуронька. Вони вітали малечу та їхніх батьків, дарували їм солодощі. Діти були трохи здивовані та щиро раді такому, по-праву, Новорічному Диву, розповідали віршики, і, головне, посміхалися. Власне, заради таких посмішок і проходить ця Новорічна акція.

Поширити
"Вісті Світловодщини"