Новий закон про пенсійне забезпечення військовослужбовців

227

У новому законопроекті про пенсійне забезпечення військовослужбовців має бути чітко виписана формула для майбутнього розрахунку пенсій учасників АТО. Про це в ефірі телеканалу «Прямий» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«У новому законопроекті про пенсії військовослужбовцям, робота над яким триває зараз, має бути чітко виписана норма про те, що для тих військовослужбовців, які брали участь в АТО, має бути вдосконалена формула розрахунку пенсій. Адже не лише рівень грошового забезпечення у них має бути вищим, ніж у тих військових, які знаходяться у тилу, а й рівень пенсійного забезпечення у них має бути вищим», – сказав він.

Павло Розенко підкреслив, що військовослужбовці, які зі зброєю в руках захищали країну, повинні мати належне грошове та пенсійне забезпечення. «Якщо раніше з військовими розраховувалися якимись «подачками» у вигляді віртуальних пільг, які ніколи не виконувались, то зараз потрібно відходити від цієї хибної практики і військовослужбовці повинні мати належне грошове та пенсійне забезпечення. Людина, яка зі зброєю в руках захищала країну, не повинна ходити і принижуватись, щоб отримати якусь пільгу чи безкоштовно проїхати у транспорті. Така людина повинна мати пенсію, яка дозволить їй не просто виживати, а достойно жити в Україні», – наголосив Віце-прем’єр-міністр.

Поширити
"Вісті Світловодщини"