Обережно! Шахраї!

434

24 квітня 2018 року  відбулася спільна нарада департаменту соціального захисту населення Кіровоградської обласної державної адміністрації та управління превентивної діяльності головного управління національної поліції в Кіровоградській області, на якій було розглянуто питання організації службової діяльності підрозділів поліції та органів соціального забезпечення, опікунських рад, органів місцевого самоврядування, благодійних організацій щодо координації спільних дій з надання соціальних послуг, здійснення патронажу та забезпечення безпеки осіб похилого віку та пенсіонерів.

У зв’язку з зростанням кількості випадків шахрайства, які вчиняються відносно пенсіонерів і одиноких громадян похилого віку за місцем їх проживання (під приводом обміну грошей, перевіркою роботи територіального центру тощо) територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Світловодського району застерігає підопічних територіального центру, а також одиноких громадян похилого віку та пенсіонерів бути уважними та обережними. Не довіряйте випадковим людям свої гроші, уникайте спілкування з підозрілими, незнайомими громадянами. Кожен соціальний робітник територіального центру має посвідчення, яке засвідчує його особу.

З’ясувати, чи є візитер насправді працівником територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Світловодського району та отримати необхідну інформацію про роботу територіального центру можна за номерами телефонів: 2-34-03, 2-86-47, (068) 067-84-97, (098) 938-22-39

У разі здійснення шахрайських дій або інформації про підозрілих осіб телефонуйте «102».

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Світловодського району.

Поширити
"Вісті Світловодщини"