Обласна бібліотечна акція для малюків та їхніх батьків «Читай, я буду слухати!»

Районна бібліотека оголошує про проведення у бібліотеках району обласної бібліотечної акції «Читай, я буду слухати!», яка вже розпочалася та закінчиться у Всесвітній день дітей 20 листопада 2017 року.

Мета акції – відродження традицій родинного читання, популяризація кращих літературних творів для дітей. Заходи в рамках бібліоакції відбуватимуться у форматі сторі-тайм (story-time) – дорослий читає вголос групі дітей.

Кожне читання присвячуватиметься новій темі і доповнюватиметься творчими завданнями, іграми, прослуховуванням музичних творів так чи інакше пов’язаних з прочитаним.

Запрошуємо юних земляків – дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, а також членів їх родин завітати до бібліотек району і долучитися до бібліотечної акції!

Вже у травні бібліотекарі Віта Гарбуз із Захарівки та Валентина Стеценко із Нагірного активно відреагували на проведення цієї акції. Вони залучили дітей та їхніх батьків до читацького кола, де школярам читали вголос літературу художнього та пізнавального характеру.

Тетяна Гуріна,
бібліотекар районної бібліотеки.

Поширити
"Вісті Світловодщини"