Обрано міс світловодщини 2018

303

10 березня у районному Будинку культури було гамірно – проходив фінал конкурсу “Міс Світловодщини-2018”.

У конкурсі взяли участь фіналістки відбіркових турів. Виступи конкурсанток оцінювали голова журі, депутат районної ради від партії «Солідарність»», засновник торговельної марки «Світ Сир» та головний спонсор вечора Олег Медяник, депутат Світловодської міської ради та голова партії «Солідарність» Роман Шумейко, директор модельної агенції «Mixmodelsschol» м.Кропивницький Олена Рудковська та директор модельної агенції «Школа моделей», місто Світловодськ, Юлія Солодовнік.

Фінальний конкурс проходив у 4 етапи: «Візитна картка», в якому ми знайомилися з конкурсантками. Після цього дівчата представили свої фешн-луки. Наступний етап конкурсу – «Інтелектуальний». Ми раді, що наші дівчата не тільки красиві, а ще й розумні, винахідливі, дотепні і оригінальні. «Дефіле краси» – завершальний етап конкурсу.

Звання «Міс Світловодщини-2018» виборола Вероніка Ласицина. Її нагородили подарунком від модельної агенції «Mixmodelsschol». Вероніка – учениця школи №2 м. Світловодськ. Раніше займалась танцями та волейболом, а зараз надає перевагу модельному бізнесу. Брала участь у міжнародному конкурсі «Miss Wonders World Ukraine» та на показі «Kremen Fashion Day 2018».

Титул “Переможниця від торговельної марки “Світ-Сир” здобула Ульяна Дружиніна із села Велика Андрусівка, яка отримала нагороду у сумі 3000грн. Ульяна – учениця 9 класу Великоандрусівської школи. Відмінниця. Займається танцями, відвідує театральний гурток. Вона дуже цілеспрямована і наполеглива.

«Віце-Міс Світловодщини-2018» та «Міс глядацьких симпатій» стала Ксенія Сенченко – учениця 11 класу школи №7, м. Світловодськ. Ксенія захоплювалася спортом і багато вільного часу проводила в спортивній залі. Брала участь у конкурсі, тому що хотіла перевірити свої сили.

Титул «Міс Тоp model» отримала Віталіна Лопушняк – учениця 9 класу школи №3, м. Світловодськ. Вона закінчила музичну школу по класу віолончелі. Наразі отримує знання і навички, необхідні кожній сучасній дівчині у модельній школі «School Models». Захоплюється ліпленням з полімерної глини. В людях цінує доброту і чесність.

Усі 4 конкурсантки будуть представляти Світловодщину на конкурсі краси у Кропивницькому. А ми всі будемо вболівати за наших красунь.

Висловлюємо вдячність спонсорам конкурсу Олегу Медянику, Роману Шумейку, Олені Рудковській та Юлії Солодовнік. Також щиро дякуємо Ларисі Переверзивій – засновнику весільного салону «Наречена», за вишукане оформлення зали.

Катерина Бутенко, культорганізатор районного Будинку культури.

Поширити
"Вісті Світловодщини"