Обрано першу фіналістку «Міс Світловодщини-2018»

329

17 лютого пройшов перший відбірковий тур у Павлівці, в якому змагалися представниці Павлівки та Великої Андрусівки. Красуні демонстрували свій хист у чотирьох номінація: візитівка, хобі, дефіле у вишиванках, дефіле у вечірніх сукнях.

Виступи конкурсанток оцінювали судді – депутат районної ради, директор торговельної марки «Світ Сир» та головний спонсор конкурсу Олег Медяник, голова Світловодської міської організації «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Роман Шумейко та директор модельної агенції «Школа моделей» Світловодська Юлія Солодовнік.

Перший конкурс – Візитна картка. Конкурсантки читали власні вірші, розповідали про себе у гумористичній формі, ділилися спогадами з дитинства. Після цього дівчата демонстрували шикарні зачіски та оригінальні сукні. Наступний етап – інтелектуальний, у якому дівчата демонстрували свою винахідливість та ерудицію.

«Творчий калейдоскоп» – заключний етап конкурсу.

За підсумками відбіркового конкурсу «Міс Світловодщини-2018» 1 місце і звання «Переможниця відбіркового конкурсу, «Міс Світловодщини- 2018», а також титул «Переможниця від торговельної марки «Світ-Сир» посіла Тетяна Дружиніна з Павлівкі, 2 місце і звання «Переможниця відбіркового конкурсу «Віце-Міс Світловодщини-2018» посіла Діана Середа із села Велика Андрусівка, 3 місце і звання «Переможниця відбіркового конкурсу «Віце-Міс Світловодщини-2018» посіла Інна Третяк з Великої Андрусівки.

Вітаємо переможниць відбіркового туру «Міс Світловодщини-2018» і нагадуємо – вони мають всі шанси отримати головний титул красуні не лише нашого краю, а й області чи навіть України.

Відбіркові тури відбудуться: 24.02.2018 року – у Глинську, 03.02.2018 року – в Світловодську. Фінал конкурсу відбудеться 10.03.2018р.

Контактний телефон для довідок: 0976998588.

Катерина Бутенко, культорганізатор районного Будинку культури.

Поширити
"Вісті Світловодщини"