Обирай здоровий спосіб життя

494

Одним із основних завдань Світловодського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є забезпечення соціального патронажу неповнолітніх, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі та перебувають на обліку у Світловодському районному відділі з питань пробації Південного МУ ПВКП та пробації. При роботі з даною категорією населення особлива увага приділяється профілактиці негативних явищ у молодіжному середовищі, веденню здорового способу життя.

27 вересня при Світловодському районному відділі з питань пробації Південного МУ ПВКП та пробації працівниками Світловодського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) спільно із психологом Світловодського районного відділу з питань пробації Південного МУ ПВКП та пробації проведено тренінг «Обирай здоровий спосіб життя» за участю неповнолітніх, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, Світловодського району та міста Світловодська. У неформальній обстановці було обговорено питання шкідливого впливу алкоголю, тютюнопаління і наркотиків на організм людини. Виконуючи різноманітні вправи та завдання, учасники тренінгу з’ясували негативні наслідки від вживання отруйних речовин не тільки на фізичний стану людини, але й на духовний в цілому, разом відшукували шляхи позбавлення від негативних звичок, прийшли до висновку, що треба берегти здоров’я поки воно є, а не рятувати, коли його вже немає.

Відомий давньогрецький філософ Сократ сказав: «Здоров’я – не все, але все без здоров’я – ніщо». Найпростіше і найскладніше – це взяти відповідальність за своє здоров’я. Але якими б ми зайнятими не були, пам’ятаймо, що у кожного з нас – лише одне серце та одне життя, і як ми його проживемо, великою мірою залежить від нас. Здоровими зробити себе можемо тільки ми.