ОЧIЛЬНИК КРОПИВНИЦЬКОГО – ПРО ПIЛОТНИЙ ПРОЄКТ ІЗ ТЕПЛОМОДЕРНIЗАЦIЇ ТА БУДIВНИЦТВО ЖИТЛА ДЛЯ УЧАСНИКIВ АТО

24 грудня мiський голова Кропивницького Андрiй Райкович разом iз головою облдержадмiнiстрацiї Андрiєм Балонем та очiльником облради Олександром Чорноiваненком узяли участь у засiданнi ради розвитку громад i територiй, що пройшло у Києвi.

Пiд час зустрiчi президент України Володимир Зеленський наголосили на трьох основних тезах. Про них сьогоднi, 26 грудня, детально розповiв Андрiй Райкович.

«Мiсто спробує стати учасником пiлотного проєкту з тепломодернiзацiї житлових об’єктiв. Участь у такому заходi дасть нам змогу отримати фiнансування на вiдповiднi дiї. Це може бути замiна обладнання або ж утеплення. Важливо, аби це було економiчно вигiдно. За кiлька тижнiв слiд виконати усi умови участi», – зазначив мiський голова.

За словами Райковича, мiськiй владi надали доручення скоригувати цiну на тепло з урахуванням зниження цiни на газ.

«Грудневi платiжки, якi споживачi отримають у першiй половинi сiчня, мають уже бути зi зниженою цiною. Слiд провести локальну нараду щодо зниження тарифу», – зауважив очiльник Кропивницького.

Останнiм тезисом на нарадi стало будiвництво житла для учасникiв АТО та воїнiв-iнтернацiоналiстiв.

«Уряд планує розробити державну програму будiвництва житла для такої категорiї населення. До кiнця сiчня ми повинi подати iнформацiю про незавершенi будiвництва у мiстi, якi можна реалiзувати у вiдповiдному руслi. Одним iз таких є гуртожиток на селищi Новому», – зауважив Андрiй Райкович.

I додав, що нинi у черзi на житло перебуває близько трьох сотень учасникiв АТО, десятеро людей з iнвалiднiстю та 80 афганцiв.

(За інформацією інтернет видання “Рідній Край” )

Поширити
"Вісті Світловодщини"