Оголошення про конкурс

441
трезуб

Відділ освіти, молоді та спорту Світловодської райдержадміністрації повідомляє про внесення уточнення до тексту оголошення, опублікованого в газеті «Вісті Світловодщини» від 29 червня 2017 року №26, а саме: абзац «Конкурс відбудеться 14 липня 2017 року у приміщенні відділу освіти, молоді та спорту Світловодської райдержадміністрації за адресою: м.Світловодськ, вул. Коцюбинського, 19.» замінити абзацом такого змісту «Конкурс відбудеться о 08.30 14 липня 2017 року у приміщенні відділу освіти, молоді та спорту Світловодської райдержадміністрації за адресою: м.Світловодськ, вул. Коцюбинського, 19». Також вираз «завірені нотаріусом» вважати не дійсним.

Відповідно до рішення Світловодської районної ради від 07.06.2017 року №231 «Про внесення змін до рішень районної ради» відділ освіти, молоді та спорту Світловодської райдержадміністрації інформує про надання в оренду на конкурентних засадах приміщень котелень з комунікаціями теплопостачання: загальною площею 35,75 м2 Озерського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», що знаходиться за адресою: с.Озера, вул. Центральна,35; загальною площею 22 м2 Миронівської ЗШ І-ІІ ст., що знаходиться за адресою: с.Миронівка, вул. Гагаріна,1; загальною площею 299 м2 Григорівської ЗШ І-ІІІ ст., що знаходиться за адресою: с.Григорівка, вул. Центральна,34; загальною площею 24 м2 Захарівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», що знаходиться за адресою: с.Захарівка, вул. Гагаріна,6.

Кінцевий термін прийняття заяв на конкурс – 13 липня 2017 року.

Конкурс відбудеться 14 липня 2017 року о 08.30 у приміщенні відділу освіти, молоді та спорту Світловодської райдержадміністрації за адресою: м. Світловодськ, вул. Коцюбинського, 19.

Однією із основних умов для переможця конкурсу є подальша модернізація котелень.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи: заяву на участь у конкурсі; відомості про учасника конкурсу.

Для учасників, які є юридичними особами: документ, що посвідчує повноваження представника юридичної особи; копії установчих документів; для учасників, які є фізичними особами: копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи; документ, що підтверджує реєстрацію фізичної особи суб’єкта підприємницької діяльності.

Всі учасники конкурсу подають свої пропозиції щодо виконання умов конкурсу.

За довідками звертатися за адресою: м.Світловодськ, вул. Коцюбинського, 19;
телефони: (05236) 2-37-53, 2-26-26.