Оголошення про отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин

559
трезуб

З метою отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря Державне підприємство «Світловодське лісове господарство» доводить до відома громадськості про те, що підприємство спеціалізується на наданні допоміжних послуг у лісовому господарстві, зокрема: збереженні і вирощуванні нових лісових насаджень, поліпшенні рекреаційної характеристики та якісного складу існуючих насаджень та забезпеченні народного господарства деревиною.

Лісництва, підпорядковані Державному підприємству «Світловодське лісове господарство», розташовані за адресами:
Глинське лісництво ДП «Світловодський лісгосп»: 27521, Кіровоградська обл., Світловодський район, с. Калантаїв, Глинське лісництво.

Золотарівське лісництво ДП «Світловодський лісгосп»: 27522, Кіровоградська обл., Світловодський район, с. Подорожнє, Золотарівське лісництво.

Новогеоргіївське лісництво ДП «Світловодський лісгосп»: 27500, Кіровоградська обл., Світловодський район, Павлівська сільська рада, Ново-Георгіївське лісництво.

Джерелами забруднення атмосферного повітря на об’єктах є опалювальне обладнання, яке працює на дровах.
Залишкова дія на навколишнє середовище пов’язана з викидами в атмосферу забруднюючих речовин: оксид вуглецю, вуглецю діоксид, метан, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок(мік­рочастинки,волокна), оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO + NO2]), азоту(1) оксид (N2O), неметанові легкі органічні сполуки (НМЛОС).
Максимальні приземні концентрації забруднюючих речовин в атмосферному повітрі на межі житлової забудови не перевищують граничнодопустимі концентрації.

За більш детальною інформацією звертатись до Світловодської районної державної адміністрації за адресою: 27501, Кіровоградська обл., м. Світловодськ, вул. Героїв України, 14, каб. 7 або за тел. (05236) 2-43-84 протягом місяця з дня опублікування.