Оголошено переможців краєзнавчої вікторини «Син полинових степів»

380

Завершився термін надходження відповідей на вікторину про життя і творчість Миколи Смоленчука, кандидата філологічних наук, доцента КДПУ імені В.Винниченка, члена спілки письменників України, відомого письменника і краєзнавця, який описав у своїх творах і наукових працях наш край та його талановитих людей. 2017-й рік ввійде в історію Кіровоградщини як рік вшанування видатного земляка, знаменитої постаті Миколи Смоленчука, якому у липні виповнилося б 90 років.

Районна бібліотека, вшановуючи пам’ять Миколи Кузьмовича, оформила книжкову виставку «Син полинових степів» та оголосила краєзнавчу вікторину.

Заочно взяти участь у ній мали змогу старшокласники. Бажаючих виявилося не багато, серед них: Вікторія Горбаченко – учениця 11-В класу Кіровоградського облцентру (гімназії-інтернату, школи мистецтв), Дар’я Єрмолаєва та Ростислав Кірмікчі – учні 8 класу Микільської школи; Яна Лежненко та Ярослав Карнаух – учні 9 класу Іванівської школи; Єгор Юрін та Анна Ломська – учні 9 класу Великоскельовської школи. Усі діти є користувачами сільських бібліотек.

Шукати відповіді на питання, (а їх було 10) їм було цікаво, бо кожен мріяв про перемогу. Творчі розвідки здійснили вдало, відповіді – змістовні, вірні. Когось окремо не можна виділити. Перемогли всі учасники вікторини. Щиро вітаємо школярів з перемогою! Дуже приємно, що учні небайдужі до історії степового краю, люблять рідну землю.

Звичайно, коли є переможці, то є і відзнаки. Всі учасники краєзнавчої вікторини отримали подяки від районної бібліотеки та подарунки від народного депутата України Олеся Довгого, який завжди підтримував і підтримує подібні заходи. Подарунки вручила помічник народного обранця Анна Трубаченко. Щиро дякуємо учасникам конкурсу та партнерам заходу.

Тетяна Швець,
провідний бібліотекар РБ.

Поширити
"Вісті Світловодщини"