Охорона праці: з повагою до трудового колективу

25 квітня у сесійній залі адмінбудинку відбувся семінар, присвячений питанням охорони праці. У ньому взяли участь перший заступник начальника Управління Держпраці в області Віталій Заніздра, керівник апарату Світловодської РДА Олександр Кондратенко, головний державний інспектор Анатолій Шумейко, страховий експерт з охорони праці відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в області Сергій Якименко, голова Світловодського міського відділення Українського союзу промисловців і підприємців Михайло Бур’янський, голова обласного комітету профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості Любов Липко, начальник районного управління газового господарства Володимир Шаповал та інші.
Звертаючись до присутніх, Віталій Заніздра привітав учасників семінару, який традиційно проходить напередодні Всесвітнього дня охорони праці та Дня охорони праці в Україні, розповів про положення законодавства про загальну безпечність нехарчової продукції, новий Порядок розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру, Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, інших зміни в охороні праці; наголосив на окремих проблемах, з якими стикаються роботодавці у сфері охорони праці.
У першому кварталі 2019 року рівень загального травматизму на виробництві залишився незмінним, порівняно з аналогічним періодом минулого 2018 року. Стався 21 нещасний випадок, травмовано 21 працівника. У Світловодському районі у поточному році сталося 4 нещасних випадки, пов’язані з виробництвом, що складає 19% від загальної кількості.
Виступаючі доповідали про запобігання нещасних випадків на виробництві та забезпечення безпеки праці молодих працівників, важливість питання охорони праці в організації роботи підприємств та установ; ділилися власним досвідом роботи та закликали відповідально ставитися до порядку безпечної організації праці.
В рамках семінару грамотами та подяками нагородили представників підприємств різних форм господарювання, де на високому рівні проводиться робота щодо організації безпечних умов праці.
У заході взяли участь 89 представників активу Світловодщини.
Ніна СОКУРЕНКО.