Олесь Довгий: «Я залишаю за собою те, чим будуть користуватися громади ще багато років»

5 жовтня народний депутат України Олесь Довгий відвідав село Велика Андрусівка, аби зустрітися зі своїми виборцями та прозвітувати перед ними про свою роботу у Верховній Раді.

Коли влітку пан Олесь перебував на Світловодщині, у Великій Андрусівці святкували День села, тому спілкування з жителями села не відбулося – він лише привітав великоандрусян із днем народження їх села і пообіцяв приїхати в інший час. Ось цей час і настав – до сільського Будинку культури на зустріч із депутатом прийшло чимало і місцевих жителів, і тих, хто проживає у сусідніх селах.

Олеся Довгого у поїздці супроводжував голова Світловодської районної державної адміністрації Сергій Твердовський.

Зустріла депутата голова Великоандрусівської об’єднаної територіальної громади Ніна Іващенко. Вона подякувала йому за те, що знайшов час у своєму щільному графіку і відвідав їхнє село. Далі слово взяв Олесь Довгий.

– Сьогодні у нас із вами робоча зустріч. За останні чотири місяці Великоандрусівська громада – 88-ма на моєму виборчому окрузі з тих, де я вже побував. Всього в окрузі налічується 207 сіл. Хочу сьогодні перед вами прозвітувати про те, над чим я працював у стінах Парламенту, розповісти про певні політичні аспекти та відповісти на ваші запитання, – сказав депутат.

Олесь Довгий, передусім, подякував великоандрусянам за підтримку його на виборах, за те, що повірили. У своєму виступі він вказав на низький професійний рівень більшості нинішніх депутатів, на ті складнощі, з якими доводиться стикатися в роботі. Та більшість виступу Олесь Довгий присвятив саме звіту про свою роботу як депутата Верховної Ради України.

Закликав депутат своїх виборців і до свідомого і усвідомленого вибору, коли вони обиратимуть Президента України.

– Перш за все дивіться, чи має ця людина відповідну освіту і достатньо досвіду, аби за столом переговорів об’єднати лідерів європейських держав навколо України, чи зможе ця людина переконати лідерів європейських держав, що війна на Сході України – це не лише наша війна. Україна має найдовший кордон з Росією, вона є своєрідним форпостом для всіх європейських держав на кордоні з однією із найбільших та найагресивніших країн Світу. Це кордон Європи і Росії, а не України і Росії, тому наш кордон мають боронити не лише українці, а й військові інших держав, – сказав Олесь Довгий.

– А ще аналізуйте те, що вам будуть говорити. Зараз всі політики почнуть обіцяти закінчення війни на наступний же день після їх обрання. Не вірте цьому. Чи можна зараз припинити війну? Так, можна, якщо здати частину нашої території, якщо відмовитися від Криму. Та чи це той шлях, яким ми маємо йти? За чотири роки війни Україна втратила тисячі кращих її громадян. Це ми з вами втратили: діти – своїх батьків, дружини – чоловіків, матері – синів. Чи можемо ми зараз їх зрадити? Якщо віддати частину території України, то за що ж загинули тоді наші воїни? І головне – де гарантія, що загарбник зупиниться, що не піде далі в глиб нашої країни? Тому не вірте пустим словам, адже вам будуть говорити те, що ви хочете почути, спекулюючи вашими почуттями, нашим горем, – наголосив Олесь Довгий.

Олесь Станіславович зазначив, що за ці роки, які він працює як народний депутат, він не вступив ні в жодну партію, він не вступив у коаліцію; проголосував за всі закони України, які мають працювати на знищення корупції, за всі закони, які дали можливість зміцнити нашу армію.

За цей час депутат активно працював і на своєму окрузі. У селах його виборчого округу вже встановлено 76 дитячих майданчиків. Депутат доклав максимум своїх зусиль, аби направити кошти із державного бюджету на ремонти доріг, освітніх та дошкільних закладів, на ремонти та будівництво медичних установ тощо. Лише у нашому районі, за сприяння Олеся Довгого, проведено капітальний ремонт у Подорож­­ненському НВК, відремонтовано Микільську мед­амбулаторію, відкрито два дошкільні заклади у Захарівці та Великій Скельовій, відремонтовано частину дороги по дамбі Кременчуцької ГЕС, виділено кошти на ремонт об’їзної дороги у Світловодську, незабаром розпочнеться будівництво спортивного майданчика для міні-футболу у Григорівці; за державні кошти проведений водогін в Озерах, реставровано тепломережу в освітньому закладі Григорівки та багато іншого. Нині вже розпочалося зведення медичної амбулаторії у Великій Скельовій.

Все це стало можливим завдяки нашому депутату та його співпраці з обласною та районною державними адміністраціями, з обласними та місцевими депутатами.

До кінця року на ремонт доріг з державного бюджету для Світловодського району виділено 8,5 млн. грн. – це теж заслуга нашого депутата. За майже чотири роки перебування Олеся Станіславовича Довгого в статусі народного депутата на його виборчому окрузі з’явилося майже 430 нових або оновлених об’єктів. Так, можливо, це і небагато, але це більше, ніж зробив будь-який інший депутат до цього.

Команда Олеся Довгого щоденно працює зі зверненнями громадян, які надходять до його громадської прий­мальні. Одна з них відкрита й у м. Світловодськ, де щодня бувають відвідувачі. За допомогою Олеся Довгого представники шкільного парламенту та депутати районної ради, сільські голови мали змогу побувати на екскурсії у Верховній Раді України.

– Я пишаюся тим, що за собою залишаю добрий слід, а не розруху, що залишаю за собою те, чим будуть користуватися громади ще багато років, – завершив свій виступ Олесь Довгий.

До депутата було чимало звернень від жителів Великої Андрусівки, одне з них стосувалося перенесення в інше місце частини труби водогону «Дніпро-Кіровоград», яка проходить через сільське кладовище. Депутат пообіцяв це питання взяти під особистий контроль.

Світлана Калугіна.

Поширити
"Вісті Світловодщини"