Оперативна інформація по захворюванню на коронавірус по Кіровоградській області

Станом на 12.00 на Кіровоградщині лабораторним методом підтверджено 76 випадків захворювання на коронавірус, із яких 2 летальних.

4 квітня від ускладнень, спричинених коронавірусом, померла 84-річна мешканка Кропивницького. 6 квітня – 78-річна мешканка Новомиргорода. Жінка занадто пізно звернулась за медичною допомогою, провела в лікарні близько 7 хвилин. Померлій встигли зробити експрес-тест. Він виявився позитивним. Результати перевірили за допомогою ПЛР-діагностики. 7 квітня отримали підтвердження того, що жінка була хворою на коронавірус. Родичі померлих обстежуються методом ПЛР-тестування. Дезінфекція медзакладів і домівок проведена.
На COVID-19 загалом захворіли:
59 мешканців Кропивницького.
7 мешканців Кропивницького району. Вчора хворобу підтвердили ще в 1 чоловіка з с. Аджамка, який перебував на лікуванні в приватній клініці “Ацинус”.
6 мешканців Долинського району. 7 квітня у двох жінок, які перебували на госпіталізації в Долинській ЦРЛ, підтвердили COVID-19. Ще в 1 мешканки м. Долинська, яка зверталася до місцевого центру первинної санітарно-медичної допомоги, також результати ПЛР-тестування позитивні.
Нагадаємо: в обласному госпіталі виявили 1 хвору на COVID-19 жінку з м. Олександрії, яку перевели до обласної лікарні.
На стаціонарному лікуванні в обласній лікарні продовжують залишатися 1 жінка з с. Мар’ївка Компаніївського району, 1 чоловік з с.Паліївка Маловисківського району та 1 чоловік з смт. Вільшанка.
Серед хворих – 27 медиків.
6 лікарів з Кіровоградської обласної лікарні.
20 медпрацівників з Обласного клінічного госпіталю ветеранів війни.
1 медпрацівник з приватної клініки “Ацинус”.
Наразі вирішується питання госпіталізації нововиявлених хворих на COVID-19.