Оперативна інформація про захворілих на коронавірус на Кіровоградщині

Станом на 07.04.2020р. на Кіровоградщині лабораторним методом підтверджено 54 випадки захворювання на коронавірус, із яких 1 летальний.

На COVID-19 захворіли: 40 мешканців Кропивницького, 7 мешканців Кропивницького району, з  них 2 жінки з с. Соколівське, які наразі перебувають на госпіталізації в обласній лікарні. Також 1 чоловік з с. Вільшанки, у якого діагностували хворобу під час перебування в обласній лікарні; 1 жінка з с. Володимирівка, яку виявили в обласному госпіталі й перевели на стаціонар до обласної лікарні.

Захворіли медпрацівники обласного госпіталю: 1 жінка з с. Підгайці, 1 чоловік із с. Підгайці та 1 жінка з с. Северинки. Вони наразі перебувають на самоізоляції.

3 мешканців Долинського району, з них: 1 жінка з м. Долинської, яка перебуває на самоізоляції; 1 чоловік із с. Новогригорівка, який перебуває в Долинській ЦРЛ; 1 чоловік із с.Новосавицьке, який перебуває в Долинській ЦРЛ.

Також в обласному госпіталі виявили 1 хвору на COVID-19 жінку з м. Олександрії, яку перевели до обласної лікарні.

У 1 жінки з с. Мар’ївка Компаніївського району та 1 чоловіка з с.Паліївка Маловисківського району, які перебували в відділенні інтенсивної терапії обласної лікарні, підтвердився COVID-19. Хворі продовжують залишатися на стаціонарному лікуванні в медзакладі.

Пацієнти з м. Олександрія, Компаніївського району та Маловисківського району перебувають на госпіталізації і не повертались хворими додому. Тож мешканці вищезазначених районів – зберігайте спокій!

24 людини, хворих на COVID-19 в області, мають легкий перебіг хвороби й перебувають вдома на самоізоляції.

30 людей госпіталізовано. З них 2 – у Долинській ЦРЛ, 18 – у Центральній міській лікарні в Кропивницькому, 10 – у Кіровоградській обласній лікарні.

9 пацієнтів знаходяться у важкому стані з причин, непов’язаних безпосередньо з COVID-19. Зокрема, йдеться про серцево-судинні захворювання, політравми й кому. 17 пацієнтів – у середньому стані важкості, 4 пацієнта – у стані ближче до задовільного.