Орендодавці Микільського хочуть співпрацювати з Валерієм Шевченком

За результатами зустрічі народного депутата Олеся Довгого з жителями Микільської сільської ради, відповідно до доручення голови Світловодської районної державної адміністрації Сергія Твердовського в районній державній адміністрації було утворено робочу групу в складі спеціалістів району для розгляду питань, які виникли при переоформленні додаткових угод до договору оренди земельних ділянок (паїв), розташованих на території Микільської сільської ради, які знаходяться в оренді АВПП «УКРАГРОТЕХНОЛОГІЯ».

АВПП «УКРАГРОТЕХНОЛОГІЯ», яким керує Валерій Шевченко, протягом останніх років спеціалізується на вирощуванні кукурудзи та сої і досягає високих виробничих показників в результаті запровадження передових технологій та нових форм організації праці, вдосконалює технології вирощування сільськогосподарських культур. На сьогоднішній день в обробітку господарства знаходиться майже 4500 га ріллі, розташованої на території чотирьох сільських рад Світловодського району.
У 2017 році господарством було посіяно майже 4200 га кукурудзи на зерно, отримано урожайність кукурудзи 81 ц/га (середня по району складає 53,8 ц/га).
На підприємстві працює більше 100 висококваліфікованих працівників, заробітна плата яких становить від 6 до 12 тис. грн. в місяць. Постійно розширюється виробнича база, проводиться оновлення машино-тракторного парку, впроваджуються новітні технології.
Особлива увага керівництва АВПП «УКРАГРОТЕХНОЛОГІЯ» приділяється взаємовідносинам з власникам земельних часток (паїв), оплаті оренди яких складає 14340 грн. (найвища в районі).
На даний час господарство проводить роботу по оформленню додаткових угод, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2017 року №890 «Про внесення змін до Типового договору оренди землі».
Під час зустрічі орендодавці Микільської сільської ради виявили бажання для подальшої співпраці на території громади під час перезаключенні додаткових угод по оренді земельних часток (паїв) провести особисту зустріч з керівником АВПП «УКРАГРОТЕХНОЛОГІЯ» Валерієм Шевченком, оскільки господарство велику увагу приділяє розвитку та збереженню соціальної сфери, постійно, за рахунок коштів з прибутків, допомагає ремонтувати дитячий садок, школу, займається благоустроєм села.

Володимир Маліцький, начальник управління агропромислового розвитку Світловодської районної державної адміністрації.

Поширити
"Вісті Світловодщини"