Особливості проведення пробного ЗНО у 2018 році

Розпочався ІІ семестр навчального року. А у випускників 11 класу продовжується кропітка робота, адже з 9 по 31 січня триває реєстрація на пробне ЗНО. Тож не потрібно гаяти час слід зареєструватися на сайті ОРЦОЯО.

188
трезуб

З 11-тикласниками школи були проведені виховні години, круглі столи, щодо вибору предметів та реєстрації на пробне ЗНО. Результати пробного ЗНО у цьому році визначатимуть за допомогою сервісу «Визначення результатів пробного ЗНО», посилання на який буде розміщено в «Особистому кабінеті». Після того, як учні складуть українську мову, або інший предмет за вибором, їм необхідно буде ввести відповіді до сервісу з української мови та літератури до 26.03.2018р., а до 02.04.2018р – з інших предметів. І результати пробного ЗНО з української мови та літератури вони отримають 30 березня, а 06 квітня – з інших предметів. Учні дізнаються свої оцінки та бали. У них залишиться час, щоб усунути прогалини у свої знаннях та отримати консультації у вчителів-предметників.

Вчителі школи приділяють велику увагу підготовці до ЗНО та ПЗНО. Вчитель української мови та літератури Надія Жуікова, математики Василь Томєв, історії та географії М. Живолуп проводять консультації, розв’язують тестові задачі, готують дітей до тестування згідно програм.

На класних зборах разом з директором школи Валентиною Томєвою та класним керівником А. Жуковою ми познайомили батьків та учнів з правилами проходження ЗНО.

Вчителі-предметники школи прийняли участь у on-line семінарі, який був організований КЗ «Кіровоградський ОІППО», де співробітники ОРЦОЯО детально надали інформацію щодо складання ЗНО з української мови, математики, історії України, англійської мови.

Тож поспішайте зареєструватися на пробне ЗНО.

Шановні випускники! Не гайте час, ще не пізно подолати прогалини у знаннях та виправдати надії своїх батьків та вчителів. Успіхів вам!

Тетяна Кузьменко заступник директора з НВР Микільської ЗШ І-ІІІ ступенів.

Поширити
"Вісті Світловодщини"