Останній дзвоник – спомин про шкільний веселий рік

Минулої п’ятниці в усіх школах Світловодщини відсвяткували свято Останнього дзвінка. Школярів вітали директори шкіл, сільські голови, начальники відділів та управлінь РДА, представники апаратів районної державної адміністрації та районної ради. Учні почули на свою адресу багато теплих слів та отримали подарунки для літніх таборів відпочинку.

Учнів, вчителів та батьків нещодавно утвореного Павлівського навчально-виховного об’єднання при­вітали голова районної ради Роман Домбровський, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Похілов сільський голова Микола Панасенко і депутат Павлівської сільської ради Володимир Мотуз.

Звертаючись до учнів, директор Павлівського НВО Андрій Левочко привітав усіх із завершенням учбового року, із днем, коли школу закінчує ще одне покоління павлівчан. Він побажав щасливої, повної приємних подій та успіхів життєвої дороги випускникам, щоб шкільні роки лишились солодким спо­гадом про безтурботне дитинство. А ще директор школи висловив сподівання, що літні канікули будуть веселими та цікавими, учні добре відпочинуть, наберуться сил і новий рік буде не менш успішним.
Учні, які проявили успіхи у навчанні, брали активну участь у олімпіадах отримали заслужені відзнаки – похвальні листи та дипломи різних рівнів. Рекордну кількість відзнак отримала учениця 8-го класу Даша Москальова.

На лінійці привітали хортингістів, які буквально за день до свята повернулися із районних змагань «Джура», де завоювали ІІІ місце.

З теплими словами привітань до присутніх звернувся заступник голови Світловодської РДА Володимир Похілов. Голова районної ради Роман Домбровський підкреслив, що цьогорічне свято останнього дзвоника особливе, адже цього року випускний клас складається з шести хлопців, яким посадовець побажав успіхів, висловивши переконання, що ми ще почуємо багато добрих слів про цьогорічний випуск Павлівського НВО. Володимир Похілов та Роман Домбровський подарували школярам спортивний інвентар.
Сільський голова Микола Панасенко привітав із закінченням навчального року, побажав цікавих канікул і також подарував спортивний інвентар.

З нагоди свята до присутніх на лінійці звернулися депутат сільської ради Володимир Мотуз, настоятель храму Успіня Пресвятої Богородиці о. Олександр та голова товариства сприяння обороні України Сергій Шеховцов, який вручив подяки школярам Павлівського НВО за участь у ІХ відкритому чемпіонаті області з військово-спортивних багатоборств.

На Останній дзвоник до Григорівської школи завітали сільський голова Надія Невкрита, депутат районної ради Андраник Тартикян та завідуюча сектором з питань цивільного захисту населення РДА Лариса Самойленко. Багато добрих слів та побажань лунало на адресу учнівської молоді та педагогів. Без перебільшення, найулюбленіше свято школярів та вчителів надзвичайно хвилююче, адже закінчується навчальний рік. Це час підведення підсумків, усіх досягнень та подій, якими він запам’ятався. Випускникам він запам’ятається закінченням шкільного життя, а з ним і дитинства, бо тепер перед ними відкривається нова дорога, яка потребує відповідальності, виваженості кроків. А тому випускникам бажали широкого життєвого шляху, здійснення мрій, добрих друзів та приємних подій. Кілька років тому у Григорівській школі була започаткована традиція відзначати грошовими преміями школярів, які показали високі результати у навчанні, активно брали участь в олімпіадах різних рівнів. І цього року традицію підтримали та нагородили грошовими відзнаками найкращих.

Ніна Сокуренко.

Поширити
"Вісті Світловодщини"