Освітянські профспілки у процесі децентралізації

358
трезуб

14 вересня Світловодщина приймала обласний семінар голів районних та міських комітетів профспілки. Профспілкові активісти обговорювали роль та завдання профспілки і молоді в ній під час процесу децентралізації влади в Україні.
Учасники семінару відвідали Григорівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де їх короваєм зустрічали учні школи та керівники освітнього закладу – директор Руслан Ткаченко, заступники Тетяна Падалиця і Альона Ткаченко та голова профспілкової організації Наталія Осика.

Незважаючи на те, що Руслан Ткаченко працює на керівній посаді перший рік, але має досвід керівництва первинною організацією профспілки, чудово презентував діяльність школи.

На подвір’ї Микільської загальноосвітньої школи І–ІІІ ст. учасників семінару зустрічали директор Валентина Томєва, голова профспілкової організації Людмила Зоріна та заступники Тетяна Кузьменко і Анастасія Жукова. Робота семінару в закладі була акцентована на ролі молоді в роботі профспілок.

Заступник голови Світловодської районної державної адміністрації Володимир Похілов, який брав участь у роботі семінару, висвітлив основні напрямки діяльності адміністрації щодо підтримки молодих педагогів.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Світловодської РДА Сергій Скопич інформував присутніх про важливість підтримки молоді у профспілковому русі та поділився своїми планами на майбутнє щодо підтримки освітян, особливо молодих.

Голова районної організації профспілки Ніна Рябчун презентувала роботу районної організації та акцентувала увагу учасників семінару на роботі з молодими спеціалістами, які працюють у школі перші три роки.

Слово для представлення роботи первинної профспілкової організації Микільської ЗШ І-ІІІ ст. взяли голова Людмила Зоріна та директор Валентина Томєва. Вони висвітлили діяльність колективу як по наданню освітніх послуг, так і в позаурочний час, поділилися досягненнями закладу у навчанні учнів та участі у професійних конкурсах педагогів, зупинилися на роботі адміністрації та профспілки з педагогами, які вперше переступили поріг школи. А фінальним акордом презентації став виступ учительської агітбригади та номери художньої самодіяльності членів профспілки.
Учасники семінару були приємно вражені підтримкою молодих спеціалістів районною державною адміністрацією.

А творча атмосфера, з якою працюють колективи Григорівської та Микільської загальноосвітніх шкіл, та напрацювання зацікавили багатьох гостей заходу.

Юлія Орлова, методист КЗ «Світловодський РМК».