Пам’ятаймо минуле заради майбутнього

353

7 травня по території Світловодщини, в рамках Всеукраїнської акції «Пам’ятаймо минуле заради майбутнього», за підтримки Української Спілки ветеранів Афганістану, Всеукраїнського дитячого патріотичного об’єднання «Майбутнє України», Кіровоградського обласного комітету Товариства сприяння оборони України та під патронатом голови Світловодської районної державної адміністрації Сергія Твердовського, пройшов автопробіг. Його учасники проїхали через ряд сіл Світловодщини і завершили свою акцію урочистостями, присвяченими Дню пам’яті та примирення та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які пройшли біля районного пам’ятника загиблим воїнам.
До присутніх з промовами звернулися керівник апарату РДА Олександр Кондратенко та голова обласної спілки воїнів-афганців Віктор Остащук. Вони закликали свято берегти в пам’яті ті буремні події, коли все прогресивне людство постало проти фашистської навали. Народ України дав гідну відсіч ворогу, хоч на полях битви полягли мільйони синів та доньок нашої держави.
Особливо важливим є виховання патріотичних почуттів у сучасних юнаків і дівчат. В кожному селі люди дбайливо доглядають за пам’ятниками, що є вічними символами нескореності українських воїнів.
Світлана Кадугіна.

Поширити
"Вісті Світловодщини"