Павлівка обрала Супер бабусю 2017

Бабусі – це найближчі для нас люди, найвірніші подружки. Вони люблять онуків і все їм дозволяють. Їхні лагідні, ніжні слова голублять, пестять душі і серця внучат.

460

14 листопада у приміщенні Павлівського Будинку культури Світловодський районний територіальний центр провів відбірковий етап конкурсу «Супер бабуся 2017». Переможницею стала Людмила Григорівна Данілова, яка 1 грудня представлятиме Павлівку в районному Будинку культури.

Дякуємо бабусям за участь у конкурсі, а ще за смачні кулінарні шедеври – краплики, голубці, млинці, вареники, пироги та торти – а також за надані вироби народного, декоративного-ужиткового мистецтва – серветки, картини, рушники. Конкурсантки читали вірші та гуморески, відповідали на запитання, складали казку для своїх онуків, відгадували мелодії, загадки, брали участь у дефіле в національному вбранні.

Щиро вдячні за організацію та проведення свята соціальному працівнику Оксані Оксенюк, директору Павлівського Будинку культури Олені Нестеровій, музичному керівнику Наталії Лупан, художньому керівнику Тетяні Прибильовій, учасникам дитячого вокального гурту «Сонечко», вокальному гурту «Дніпряночка», танцювальному колективу «Імпульс» за танець «східні мотиви» та Каріні Тартикян за вірш «Дитинство».

Зінаїда Чернієнко, голова ветеранської організації с. Павлівки та підопічні Світловодського районного територіального центру.

Поширити
"Вісті Світловодщини"