Павлівській школі – 60!

13 жовтня Павлівська школа зустрічала гостей. Вони прийшли, приїхали звідусіль, аби привітати її з 60-річчям.

Про початок урочистостей усім присутнім на шкільному подвір’ї сповістив голосний дзвінок, який ось уже 60 років скликає учнів на уроки.

Ведучі свята Богдан Середенко та Катерина Бутенко щиро привітали гостей, які, відклавши свої буденні справи, прийшли, аби разом відзначити свято Павлівсь­кої школи.

У кожного з нас є дороге серцю місце – рідна школа, куди щоранку, немов крихітні гамірливі струмки, збігаються школярі. І так триває багато років.

Змінилося багато поколінь учнів. Їх тисячі, та школа пам’ятає кожного з них. Серед гостей – колишні учні, вчителі-пенсіонери, нинішні учителі, учні та їхні батьки.

Привітати павлівчан з цим святом приїхали голова Світловодської районної державної адміністрації Сергій Твердовський, заступник голови районної ради Олексій Шаповал, заступник голови райдержадміністрації Володимир Похілов, заступник керівника апарату РДА Валерія Нівакшонова, депутат обласної ради Володимир Кириченко, депутати районної ради Олег Медяник, Віталій Німець, помічник-консультант народного депутата України Олеся Довгого Анна Трубаченко та багато інших. Всі вони прибули на свято, аби побажати Павлівській школі подальшого розквіту.

 

Пісню, яка була написана колишньою вчителькою хімії, заслуженою вчителькою України Галиною Свиридівною Шевченко до 50-річчя школи, виконали учні – учасники вокальної групи.

Першим до слова запросили директора Павлівського НВО Миколу Середенка. Він зазначив, що бути керівником такої школи, працювати в ній – це велика честь.

– 60 років школі – це доля кількох поколінь, які вийшли звідсіль у широкий світ; вчителів, які віддали педагогічній праці своє життя; учнів, які щоранку наповнюють її своїм сміхом. І те, що сьогодні ми з гордістю говоримо про нашу школу, про її випускників і вчителів – це наша спільна заслуга. Я низько вклоняюся вам, дорогі вчителі-ветерани, за вашу роботу, і від імені нинішнього педагогічного колективу щиро дякую вам за вашу роботу і за той імідж, який ви створили нашій школі і який ми зобов’язуємося підтримувати і підіймати ще вище, примножуючи ваші здобутки – сказав Микола Володимирович.

Зі щирими словами до павлівчан звернувся голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський.

– Мені дуже приємно сьогодні разом з вами відзначати таке поважне свято – 60-річчя школи. Школа – це не лише будівля, це традиції, сформовані роками, це пам’ять багатьох поколінь, це духовність. Ваша школа має великі перспективи розвитку і тому є впевненість, що вона і надалі високо нестиме звання флагмана Світловодщини в освітній галузі. Я щиро дякую вам, шановні вчителі, за працю, за постійний творчий пошук. Бажаю вам подальших успіхів у роботі, особистого щастя, добра вам і вашим учням.

Слова Сергія Твердовського доповнив заступник голови районної ради Олексій Шаповал.

– Я переконаний, що це свято всієї громади, адже більша половина жителів Павлівки чи самі тут навчалися, чи навчали своїх дітей, онуків. Тому я вітаю село Павлівка із прекрасним святом – 60-річчя школи!, – зокрема, сказав Олексій Іванович.

Керівництво району приїхало на свято з подарунком. Сергій Твердовський, та Олексій Шаповал вручили директору Павлівської школи сертифікат на придбання персонального комп’ютера. Також за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток закладу та з нагоди 60-річчя школи керівники району вручили спільні почесні грамотами колишньому директору Павлівської школи Петру Шевченку, заступнику директора з навчально-виховної роботи Тетяні Горєвій та вчительці початкових класів Тетяні Бузейчук.

Теплими словами до присутніх звернулися начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Сергій Скопич, сільський голова Микола Панасенко, помічник-консультант народного депутата України Олеся Довгого Анна Трубаченко, депутат обласної ради Володимир Кириченко, депутати районної ради Олег Медяник та Віталій Німець, колишній директор Павлівської школи Петро Шевченко та багато інших.

Так, у своєму зверненні до присутніх Тетяна Горєва зазначила, що за роки роботи школи випускникам було вручено 1700 атестатів, 56 золотих медалей, 32 – срібні. На предметних олімпіадах останні роки Пав­лівську школу прославляли Валентина Коваленко, Катерина Гавриш, Дарія Москальова, Віталій Боровський, Олексій Полтавець, Назар Погрібний. Тож давні традиції, які були закладені у Павлівській школі, гідно продовжують і нинішні учні та вчителі.

Від усіх на адресу колективу Павлівської школи лунали щирі побажання добра і розквіту цьому навчальному закладу, а її випускникам – щасливої долі.

Було і багато подарунків. Так, від Олеся Довгого Анна Трубаченко вручила директору школі сертифікат на придбання меблів у шкільну їдальню, від сільського голови – сертифікат на придбання музичної апаратури, від Володимира Кириченка – спортивний інвентар та електродриль, а також сертифікат на придбання у спортивну залу роздягалень для хлопців і дівчат; від Олега Медяника – продукцію його підприємства.

Урочистості та концертна програма тривали впродовж кількох годин. Усі, хто виявив бажання, мали змогу висловитися, побажати нових звершень рідній школі.

Концертну програму підготували творчі колективи Світловодського міського ЦДЮТ на чолі з Володимиром Шабаліним, колектив східного танцю «Жасмін» під керівництвом Оксани Недзельської, студія сучасного танцю «ЕДВЕНС» на чолі із Максимом Підгорним, а також учні Павлівської школи.

Світлана Калугіна.

Поширити
"Вісті Світловодщини"