Переможці Кубку ПАТ «Укртатнафта»

227

23 грудня у Кременчуці пройшов Всеукраїнський турнір на Кубок ПАТ «Укртатнафта» з класичного жиму лежачи. Серед учасників із Кременчука, Горішніх Плавнів, Світловодщину представляли спортсмени СК «Альфа Лідер» Данило Горобець, Дан Пономаренко, Артем Садовніков, Марія Самко, Ніна Сокуренко, Дар’я Кузнецова та тренер Станіслав Смоляник.

Цього року змагання проходили за підтримки Федерації пауерліфтингу Полтавської області та Національної федерації пауерліфтингу України (IPF).

Розпочинаючи змагання, директор СК «Нафтохімік» Олександр Гордієнко привітав спортсменів та відзначив, що цьогорічний Кубок ПАТ «Укртатнафта» ювілейний.

– 20 рік поспіль спортивна зала «Нафтохімік» збирає найсильніших, а тому бажаю вам перемог та високих досягнень. Нехай кожен здобуде заслужену високу нагороду, – підкреслив Олександр Гордієнко.

Незважаючи на жорсткі правила, наші спортсмени завоювали Кубки та відзнаки ПАТ «Укртатнафта» у своїх вагових категоріях. Золоті медалі та Кубки ПАТ «Укртатнафта» вибороли Дар’я Кузнецова (вага штанги 52,5кг) та Ніна Сокуренко (вага штанги 62,5 кг), срібло – Марія Самко (вага штанги 52,5 кг). Серед чоловіків у своїх вагових категоріях Артем Садовніков завоював золото (вага штанги 70 кг). Дан Пономаренко виборов срібну медаль (вага штанги 80 кг). У своїй ваговій категорії Станіслав Смоляник завоював бронзу (вага штанги 180 кг).

Вітаємо спортсменів та бажаємо нових перемог і досягнень у наступному році.