Переможці змагань з волейболу

105

17 березня відбувся завершальний ІV тур чемпіонату району з волейболу серед дорослих, який проходив у спортивній залі РВ Нацполіції. Висловлюємо щиру вдячні за гостинність начальнику Світловодського відділу поліції Андрію Гулому.

В ІV турі перше місце зайняла Григорівська сільська рада, друге – РВ Нацполіція, третє – с. Подорожнє (Великоандрусівське ОТГ) .

За підсумками чемпіонату з волейболу ІІІ місце посіла Микільська сільська рада, ІІ місце – с. Подорожнє (Великоандрусівське ОТГ). Переможцем стала команда Григорівської сільської ради. Кращими гравцями чемпіонату стали Сергій Мілак (с. Микільське), Іван Погорілий (с. Григорівка), Владислав Мосуренко (с. Подорожнє).

На урочистому закритті чемпіонату начальник відділу освіти, молоді та спорту Світловодської РДА Сергії Скопич вручив призерам та переможцям грамоти і кубки.

27 березня, у спортивній залі Григорівської школи відбулися районні спортивні змагання з волейболу серед школярів, згідно з графіком Спартакіад 2017-2018 навчального року. Переможцями змагання стала команда Григорівської ЗШ І-ІІІ ступенів, друге місце посіла КЗ “Глинське НВО”, третє – Микільська ЗШ І-ІІІ ступенів.