Перший ювілейний турнір

16 червня на території спортивного клубу «Атлант» міста Світловодськ пройшов п’ятий, ювілейний турнір «Кубок голови Світловодської РДА Сергія ТВЕРДОВСЬКОГО з хортингу».

Турнір організували та провели КЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Світловодського району», Світловодська федерація хортингу за сприяння відділу освіти, молоді та спорту Світловодської РДА.

П’ятий турнір «Кубок голови Світловодської РДА» з хортингу серед молодших юнаків і дівчат, юнаків і дівчат, кадетів і кадеток, юніорів і юніорок та чоловіків і жінок у розділах «Двобій» та «Сутичка» проходив на ринзі, встановленому на помості на території спортивного клубу «Атлант» просто неба.

Учасники турніру були представлені в складі семи команд віком від 8 до 19 років (хлопці і дівчата). Змагання пройшли у 26-ти категоріях.

Суддівська бригада була представлена сертифікованими суддями з хортингу відповідних категорій: головний суддя змагань – віце-президент Світловодської федерації хортингу Роман Шумейко, бокові та судді на хорті – Володимир Мусієнко, Сергій Мусієнко та судді з Кропивницького Володимир Кожухар і Октай Зейналов.

У перервах між поєдинками проходили показові виступи. Наші друзі з Кам’яних Потоків Полтавської області під керівництвом тренера Сергія Дзюбана продемонстрували два показові виступи; тренер-викладач КЗ «КДЮСШ» Сергій Крайник, який тренує вихованців у Великій Скельовій та Миронівці, сам брав участь у показовому виступі. Двох дівчат та хлопця з особливими потребами з села Павлівка представив тренер-викладач КЗ «КДЮСШ» Борис Денисенко, тож загалом виступів було п’ять.

За результатами змагань перше командне місце і, відповідно, володарем кубку стала команда Світловодська спортивного клубу «Атлант» Світловодської федерації хортингу під керівництвом тренера Миколи Нейбургера. Кубок голови Світловодської РДА Сергія Твердовського є перехідним, і тому через шість місяців звання володаря Куба доведеться підтверджувати.

Величезна подяка засновнику змагань Сергію Твердовському, який дав можливість збирати на Світловодщині спортивну молодь з метою розвитку та самовдосконалення спортсменів та Світловодської федерації хортингу, яка підтримує на Світловодщині дійсно масовий і різнобічний вид спорту. Також велика подяка тренерам за технічну підготовку, високий морально-вольовий рівень, допомогу в суддівстві і проведенні змагань і всім небайдужим, хто нас підтримує.

Спортсменам бажаю ніколи не сходити з обраного шляху, постійно вдосконалюватися і розвиватися.

Володимир МУСІЄНКО,
директор КЗ «КДЮСШ Світловодського району».

Поширити
"Вісті Світловодщини"