Підписано тристоронню угоду про співпрацю

260

22 травня голова Світловодської районної державної адміністрації Сергій Твердовський, голова Світловодської районної ради Роман Домбровський та президент парламенту дітей Світловодського району Анна Тороп підписали тристоронню угоду про співпрацю.

Згідно з угодою, районна державна адміністрація, районна рада та парламент дітей стають рівноправними партнерами на шляху розвитку Світловодщини, де адміністрація підтримує діяльність дитячого самоврядування, районна рада надає інформаційну та консультативну підтримку щодо діяльності органів місцевого самоврядування, а парламент дітей активно працює в органах дитячого самоврядування.

Звертаючись до присутніх, координатор проекту Михайло Касьянов привітав усіх присутніх з такою визначною подією та висловив сподівання на тісну співпрацю районної влади та парламенту дітей, зважаючи на те, що їхня перша сесія відбулася 28 березня.

Про роботу парламенту дітей Світловодського району розповіла його президент Анна Тороп. Вона зазначила, що члени парламенту взяли участь у І сесії XII скликання Кіровоградського обласного парламенту дітей. Крім того, створено тематичну сторінку у мережі Фейсбук.

На сьогоднішній день члени Світловодського районного парламенту дітей займають активну життєву позицію та беруть участь у обласних та всеукраїнських проектах. Також вона додала, що під час робочого візиту депутата Верховної ради України Олеся Довгого на Світловодщину юні парламентарі отримали запрошення відвідати Верховну Раду.

На завершення Анна Тороп зазначила, що перші кроки вже зроблено, але попереду ще багато планів.

Вітаючи присутніх, голова Світловодської районної державної адміністрації Сергій Твердовський висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю та активну життєву позицію юних парламентарів, а голова районної ради Роман Домбровський наголосив, що перші кроки у самоврядуванні члени парламенту вже зробили. І хто знає, може сьогодні серед членів дитячого парламенту є майбутні парламентарі.

Щирі вітання та побажання успіхів у всіх починаннях від народного депутата України Олеся Довгого передала його помічник-консультант Анна Трубаченко.

Після підписання угоди присутні у залі учасники дитячого парламенту отримали пам’ятні подарунки від районної державної адміністрації та районної ради.

Ніна Сокуренко.

Поширити
"Вісті Світловодщини"