Підсумки обласного туру конкурсу «Творчі канікули»

  480
  Дар’я Татаренко
  Дар’я Татаренко

  Підведено підсумки обласного туру Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули», який проводила Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т. Г. Шевченка за підтримки департаменту культури і туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації з 20 червня по 1 вересня 2017. Юні читачі бібліотек сіл, селищ і міст області, під час літніх канікул, активно долучилися до творчого конкурсу.

  Дар’я Татаренко
  Дар’я Татаренко

  Оргкомітет бібліотеки отримав від дітей 11-18 років 120 творів – 71 прозових і 49 поетичних. За умовами конкурсу необхідно було визначити 14 кращих творів у вікових категоріях 11-13 і 14-18 років та 7 номінаціях (по одній роботі-переможцю у кожній номінації).

  Обласне журі розглянуло та визначило кращими 13 робіт, які надіслані до Національної бібліотеки України для дітей (м. Київ) для участі у другому підсумковому турі Всеукраїнського конкурсу.

  У віковій категорії 11-13 років у номінації «Природа – джерело натхнення та краси» перемогу здобула Дар’я Татаренко з Глинська.

  Обласна бібліотека вітає переможців та бажає усім учасникам обласного туру Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули» успіхів у навчанні і творчості, а авторам кращих робіт – перемоги у Всеукраїнському турі.

  За матеріалами сайту обласної бібліотеки для дітей ім.Т.Г.Шевченка.