Підсумки роботи Світловодського бюро правової допомоги

443
трезуб

Світловодське бюро правової допомоги Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги працює вже один рік та чотири місяці. За відповідний проміжок часу до Світловодського бюро правової допомоги за безоплатною правовою допомогою звернувся 2081житель м.Світловодськ та Світловодського району. Всього зареєстровано 2489 звернень до Бюро. Працівники бюро успішно справились з поставленими завданнями та надали всім хто звернувся за допомогою кваліфіковані юридичні консультації.

Відповідно до покладених завдань Світловодське бюро правової допомоги здійснює прийняття заяв на безоплатну вторинну правову допомогу (доступ до правосуддя, представництво інтересів в суді) у період з 01.09.2016 року по 01.01.2018 року Світловодським бюро прийнято 312 звернень на безоплатну вторинну правову допомогу . Кожен громадянин, який звернувся отримав захист прав в судовому порядку за допомогою адвокатів , які надають безоплатну правову допомогу та працівників Світловодського бюро правової допомоги.

З ініціативи та за участю Світловодського бюро проведено заходи направлені на співпрацю з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, громацькими організаціями з метою забезпечення надання громадянам правової допомоги ,можливості захисту їх прав і свобод. З цією метою протягом року проводилася робота по співпраці з Власівською селищною радою, Управлінням культури та туризму, Територіальним центром соціального обслуговування(надання соціальних послуг) м.Світловодськ, Світловодською загальноосвітньою санаторною школою-інтернат №2, Світловодським міськрайонним центром зайнятості, Світловодським відділом пробації виконання кримінальних покарань.

За участі Світловодського бюро правової допомоги організовані та проведені право просвітницькі заходи у вигляді: семінарів ,лекцій, круглих столів, зустрічей в державних установах органах місцевого самоврядування, а саме: Світловодському міськрайонному центрі зайнятості , Світловодській загальноосвітній санаторній школі-інтернат №2, Світловодських загальноосвітніх школах № 10, №7, №5, Територіальному центрі соціального обслуговування(надання соціальних послуг) м.Світловодськ, Світловодській центральній міській бібліотеці , Світловодській районній бібліотеці, Світловодському відділі пробації виконання кримінальних покарань.

Протягом року проводилася робота і в Світловодському районі , а саме за підтримки голови Світловодської райдержадміністрації С. Твердовського, проведено право просвітницьку діяльність по селам району де організовано зустрічі з громадою та надана первинна правова допомога для населення (консультації, роз’яснення чинного законодавства).

Розвиток безоплатної правової допомоги в м.Світловодськ набирає обертів за один рік роботи Світловодським бюро правової допомоги проводиться робота в дистанційних консультаційних пунктах для надання безоплатних правових консультацій населенню м.Світловодськ та Світловодського району, а саме такі консультації проводяться:

  • Приміщення Територіального центру м.Світловодськ : м.Світловодськ вул. Бульвар Дніпровського ,20 прийом громадян здійснюється кожного першого четверга місяця з 10 год.,хв.,00 хв., до 12 год.,00хв. Щиро дякуємо за співпрацю директору Територіального центру Зайцевій Наталії Григорівні.
  • Приміщення Власівської селищної ради за адресою: СМТ Власівка вул. Першотравнева №59 , прийом громадян здійснюється кожного першого вівторка місяця з 10 год., 00 хв., до 12 год.,00 хв. Щиро дякуємо за співпрацю Власівському селищному голові Бабаченко Анатолію Герасимовичу.
  • Приміщення Світловодської центральної міської бібліотеки за адресою: м.Світловодськ вул. Приморська, 56 прийом громадян здійснюється кожного останнього четверга місяця з 10 год.,00 хв., до 12 год.,00 хв. Щиро дякуємо за співпрацю начальнику управління культури та туризму Клокар Надії Іванівні та директору Світловодських центральних міських бібліотек Головачовій Тетяні Миколаївні.
  • Приміщення Світловодського міськрайонного центру зайнятості за адресою: м.Світловодськ провулок Нагірний, 3 прийом громадян здійснюється протягом місяця за потреби. Щиро дякуємо за співпрацю директору Світловодського ЦЗ Домбровському Іллі Васильовичу.

07 червня 2017 року стартував загальнонаціональній право просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», завдання якого забезпечити українців інформацією про права, які гарантовані їм Конституцією і законами України, навчити ці права реалізовувати та захищати. Даний проект реалізується Міністерством юстиції України у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів. Світловодським бюро правової допомоги проводиться інформаційна робота на території м.Світловодськ та Світловодського району в рамках реалізації даного проекту, оскільки одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

Якщо вам потрібна консультація з правових питань , чи порушено ваше право, просимо звертатися за правовою допомогою до Світловодського бюро правової допомоги за адресою: Кіровоградська область м.Світловодськ вул. Павлівська 13 а, тел.3-25-25.

Начальник Світловодського бюро правової допомоги Алла Мирошник

Поширити
"Вісті Світловодщини"