Підсумки роботи зі зверненнями громадян протягом І кварталу 2017 року

352
трезуб

Протягом І півріччя 2017 року до Світловодської районної державної адміністрації надійшло 294 звернення, з них 106 звернень надійшло поштою, 10 за допомогою засобів телефонного зв’язку, 18 через уповноважену особу, 9 через обласну державну адміністрацію, 79 через Урядову гарячу лінію, 51 через «гарячу лінію» голови облдержадміністрації. 16 громадян побувало на особистих та особистих виїзних прийомах у керівництва районної державної адміністрації.

Основну частину звернень, як і в попередні роки, становили індивідуальні – 267, колективних звернень надійшло 25, анонімних звернень – 2. За типом звернень: 130 листів, 162 усних звернення, 2 електронних. За видами звернень надійшло 287 заяв, 7 скарг. За статтю авторів 108 звернень надійшло від чоловіків, 177 – від жінок.

Усього, з урахуванням колективних звернень, до районної державної адміністрації звернулося 847 осіб. Найбільша кількість звернень надійшла від мешканців сіл Великоандрусівської ОТГ (75 звернень), з-поза меж Світловодського району (33 звернення), м. Світловодська (32 звернення), найменша – від жителів сіл Федірківської (12 звернень), Миронівської (9 звернень) та Іванівської (4 звернення) сільських рад.

За результатами аналізу актуальності та гостроти проблем, що цікавлять населення району, виявлено, що найбільшою у загальній кількості звернень, як і в попередні роки, залишається частка питань аграрної політики і земельних відносин (102 звернення), соціального захисту (74 звернення), комунального господарства (20), транспорту і зв’язку (19) та освіти (13).

З усіх звернень, що надійшли протягом І півріччя 2017 року, 137 вирішено позитивно, 131 роз’яснено, 6 направлено за належністю, 20 знаходяться на стадії розгляду. Фактів відмови у розгляді не було.

Окрім того, протягом звітного періоду від громадян надійшло 10 запитів на публічну інформацію.

Світловодська районна державна адміністрація та органи місцевого самоврядування продовжують спільну роботу для розвитку району та вживають для цього усі можливі заходи. У разі виникнення будь-яких питань, які належать до компетенції районної державної адміністрації, Ви завжди можете звернутися до нас письмово, на особистому прийомі керівництва, направити своє звернення електронною поштою на адресу inbox1@sv.kr-admin.gov.ua або зателефонувати на «телефон довіри» 2-43-84 чи на гарячу лінію керівницт­ва районної державної адміністрації.

Графіки роботи «гарячих ліній», а також особистих та виїзних прийомів керівництва районної державної адміністрації щомісяця друкуються у газеті «Вісті Світловодщини» та оприлюднюються на сайті.

Людмила ГОРБАЧОВА, головний спеціаліст сектору
контролю відділу організаційної роботи,зв’язків
з громадськістю та контролю апарату РДА.

Поширити
"Вісті Світловодщини"