Підведено підсумки діяльності у сфері цивільного захисту

21 лютого в актовій залі міськрайонного Центру зайнятості відбулася нарада з підведення підсумків діяльності у сфері цивільного захисту міста та району у 2017 році за участю заступника начальника УДСНС України у Кіровоградській області полковника служби цивільного захисту Максима КрутінА, голови районної ради Романа Домбровського, міського голови Валентина Козярчука, відповідальних за напрямок роботи з питань цивільного захисту РДА та МВК, керівників структурних підрозділів РДА і МВК та інших посадовців та сільських голів району.

Максим Крутін, виступаючи перед присутніми зазначив, що у минулому році на території Світловодщини (місто і район) 17-а ДПРЧ забезпечила реагування на 181 надзвичайну подію, з яких 73 пожежі, 3 випадки необережного поводження на воді та 105 подій іншого характеру. Під час їх ліквідації врятовано 1 людину та матеріальних цінностей на суму майже 600 тис. грн. У період низьких температур повітря на території району функціонувало 9 стаціонарних пунктів обігріву та було розгорнуто 1 мобільний пункт обігріву на території м. Світловодська.

Важливим є здійснення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям. Тож з метою забезпечення належного протипожежного стану та своєчасного реагування на надзвичайні ситуації на території Світловодщини функціонує 3 підрозділи МПО: Власівська МПК – фінансування здійснюється за рахунок Власівської селищної ради, МПК в с. Глинськ, фінансування здійснюється за рахунок Глинської сільської ради та МПК в с. Микільське, фінансування здійснює за рахунок Микільської сільської ради. У минулому році особовий склад МПО 14 разів залучався до ліквідації пожеж на території Світ­ловодсь­кого району.

Начальник 17 ДПРЧ У ДСНС України у Кіровоградській області підполковник служби цивільного захисту Олександр Сіденко додав, що на виконання Плану основних заходів цивільного захисту на 2017 рік із залученням співробітників пожежно-рятувальної служби та працівників лісгоспу у лісовому масиві Крилівського лісництва були проведені спільні тактико-спеціальні навчання по гасінню великих лісових пожеж та взято участь у командно штабних навчаннях щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій характерних для осінньо-зимового періоду на території котельні СП ТОВ «Світло­водськпобут». Також протягом минулого року з районного бюджету було виділено 492 тис. грн. для забезпеченню надійності та безпеки експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури. Світловодським МВК виділено 214 тис. грн. для виконання протипожежних заходів на об’єкти відомчих організацій, завдяки цьому було проведено капітальні заходи. Проте, заходи виконані не в повному обсязі і необхідно у 2018 додатково передбачити кошти.

На завершення свого виступу Олександр Сідненко подякував владі міста і району за постійну допомогу та висловив сподівання на таку ж тісну та плідну співпрацю і в нинішньому році.

Звертаючись до присутніх, голова районної ради Роман Домбровський та в. о. першого заступника голови РДА Наталія Гаврилюк зазначили, що районна влада завжди допомагала і буде допомагати 17 РДПЧ, адже від їхньої роботи залежить збереження майна, а інколи і життя жителів Світловодщини.

Користуючись нагодою, керівництво району нагородило спільними почесними грамотами за високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових обов’язків, вагомий внесок у справу цивільного захисту Світловодського району майора служби цивільного захисту, заступника начальника 17 ДПРЧ Михайла Хоходу, майора служби цивільного захисту, т. в. о. начальника Світловодського МРВ майора служби цивільного захисту Дмитра Шевченка, старшого лейтенанта служби цивільного захисту, інженера з пожежно-рятувальних робіт 17 ДПРЧ Володимира Григор’єва.

Світлана Калугіна.

Поширити
Редактор газети «Вісті Світловодщини», журналіст.