Пісня поєднала нас

424

4 червня Свято Трійці відзначали Глинські шанувальники сценічної творчості разом із колективом вокального співу «Вербиченька», на чолі зі своїм художнім керівником Віктором Сердюченком, який запросив на свій перший п’ятирічний ювілей, підготувавши творчий вечір «Пісня поєднала нас».

Глядачі мали змогу помилуватися гарним сценічним вбранням колективу, послухати нові пісні, згадати твори, які звучали раніше. За час, який «Вербиченька» працює, жоден захід, що проводився на сцені, не проходив без її участі. Вже неодноразово їх спів лунав на заходах районного рівня, колектив запрошували на свої заходи мешканці Григорівки та навколишніх сіл.

Учасниці «Вербиченьки» не тільки люблять спів, а й спробували свої сили на теренах драматургії, представивши на розсуд глядачів мініатюру «Сільські новини». Присутні щиро дякували за їх творчість бурхливими оплесками, квітами та дарували солодкі подарунки.

До привітань «Вербиченьці» приєдналися й інші аматори Глинського БК. Це і фольклорний колектив «Криниченька», які також є постійними учасниками наших свят, а також запрошуються до виступів на районній сцені, солісти Любов Мукосій, Антоніна Кожуховська, Володимир Антіпов, Людмила Ткаченко, майстри художнього слова Владислав Бондаренко та Костянтин Рибаков, а також незмінна ведуча – Тетяна Стецунова.

Сподіваємося, ми створили гарний настрій односельцям та гостям нашого села, які завітали цього дня до нашого закладу.

Наталія Водяна,
директор Глинського БК.

Поширити
"Вісті Світловодщини"