Пізнаємо, навчаємось, втілюємо

  538

  У вересні відбувся семінар для працівників районних бібліотек, метою якого було підвищення професійної компетентності фахівців в напрямку «Туризм і крає­знавство». Семінар проходив на території Павлівської сільської ради в зеленій садибі «Зимівник Павлюка».

  Бібліотекарі розпочали свій туристичний маршрут з культурно-просвітницького центру «Дніпро Світ», де ознайомилися з черговою мистецькою виставкою картин «Вересень вражає». На виставці були представлені роботи майстрів міста і району: Ю. Цуканової, А. Сіромахи, О. Коваленко, В. Середенка, Н. Чепурної, Н. Крячко, А. Виноградової. та В. Андрущенка.

  Семінар розпочався екскурсією по зеленій садибі. Присутнім розповідали про українську хату ХІХ ст., предмети побуту, які на сьогодні є музейними експонатами. Відзначимо, що більшість цих речей надала голова Павлівської ветеранської організації Зінаїда Федорівна Чернієнко.

  Попереду на учасників семінару чекала несподіванка – неочікувана мандрівка рідним краєм – гра квест-практикум. За умовами квесту, щоб вибратися з хати необхідно було знайти «ключ», який було зашифровано у запитаннях, про Світловодщину та її видатних жителів. Бібліотекарі розділилися на дві групи по п’ять осіб. Кожна з учасниць отримала по одному запитанню. Групи працювали в окремих кімнатах, яких у хаті три. «Ключем» виявилася одна з назв міста – Новогеоргіївськ, яка склалася з правильних відповідей. Всі отримали максимум позитиву та гарного настрою.
  Захід організувала директор Світловодської районної бібліотеки Юлія Похілова, ведуча – Тетяна Швець. У семінарі-квесті взяли участь Світлана Джулай (с.Федірки), Надія Скринько (с. В.Скельова), Віта Гарбуз (с. Захарівка), Марина Леоненко (с. Павлівка), Марія Склярова ( с. В. Андрусівка), Ольга Челнакова (с. Микільське), Наталія Карпова (с. Золотарівка) та працівники районної бібліотеки.

  Особлива подяка Марині Леоненко, бібліотекарю з Павлівки, яка частувала учасників заходу смачними стравами.

  Світловодська районна бібліотека.

  Поширити
  "Вісті Світловодщини"