Полунична феєрія Миронівського фестивалю

606
Миронівка Полуничний Фестіваль

Миронівка Полуничний Фестіваль

Миронівка Полуничний Фестіваль

Миронівка Полуничний Фестіваль

Миронівка Полуничний Фестіваль

Миронівка Полуничний Фестіваль

Миронівка Полуничний Фестіваль

День проведення святкового фестивалю-ярмарку, який відбувся у Миронівці, був напрочуд яскраво-сонячним, тому дійство було насичене цікавими подіями, прекрасним настроєм і для самих жителів Миронівки, і для гостей зі Світловодська, Крипивницького, Новоукраїнки, Кременчука, Олександрівки та сусідніх сіл.

На великій площі майстрині з Кропивницького продавали українські прикраси, герої відомих мультфільмів (аніматори із Кременчука) розважали дітлахів. Тут дегустували і малинівку, і вишнівку, а найголовніше – вино із полуниці.

Бажаючі фотографувалися в обладнаній фото-зоні, діти стрибали на батутах, проводили заїзди на дитячих машинках, ласували морозивом, солодкою ватою та поп-кормом. Миронівський сільський голова Анатолій Фещенко пригощав учасників фестивалю смачним кулішем та юшкою з риби.

Недостатня кількість полуниці, оскільки травневі морози зіпсували більшу частину врожаю, не вплинула на святковий настрій присутніх – фестиваль-ярмарок, як і минулого року, приніс масу задоволення усім, хто на ньому побував. Тут торгували саджанцями полуниці, квітами, медом та іншим крамом. Аматори сцени Миронівсь­кого сільського Будинку культури, який очолює Валентина Стратієнко, а також дитячий танцювальний колектив (керівник Зоя Карпенко), Любов Стригуль, Ольга Охріменко, Людмила Штиренко, Віка Горбаченко та Ольга Нестерова розважали гостей веселими художніми номерами, а Олег Конограй, Іван Горбаченко та Йосип Микита так завзято ярмаркували, що навіть глядачі підходили торгуватися (продавали свиней в мішку, корівку, та ще багато чого).

А ще зі Світловодська приїхали гармоністи, які враз стали «цвяхом» програми для представників старшого покоління.

Свято вдалося. Навіть по закінченню ярмаркуючі довго не розходилися – спілкувалися та домовлялися про зустріч уже в наступному році.

Ольга Тітова.

Поширити
"Вісті Світловодщини"