Полиновий присмак Чорнобиля

Вранці 26 квітня апарат Світловодської районної державної адміністрації і районної ради на чолі із головою райдержадміністрації Сергієм Твердовським, керівником апарату Олександром Кондратенком та головою районної ради Романом Домбровським і заступником голови районної ради Олексієм Шаповалом взяли участь у заході, присвяченому Міжнародному дню пам’яті Чорнобиля, який підготували працівники районного Будинку культури.
Слово надали голові громадської організації «Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля» в Кіровоградській області Анатолію Кучугурному, який щиро подякував ліквідаторам аварії на ЧАЕС, їхнім рідним та близьким за ту жертву, яку вони принесли людству. Окремо зі словами вдячності за підтримку він звернувся до керівників району, які не були байдужими та завжди відповідають допомогою на звернення ГО «Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля». На пропозицію Анатолія Кучугурного, загиблих ліквідаторів вшанували хвилиною мовчання.
Учасники заходу поклали квіти та вінки до пам’ятного знаку, встановленого з нагоди 25-ої річниці Чорнобильської катастрофи.
Ніна Сокуренко.

Поширити
"Вісті Світловодщини"