Помолимося за Україну

508
Молебен

24 серпня, у рамках святкування Дня незалежності України, у Свято-Преображенському храмі, с. Талова Балка, за ініціативи голови районної державної адміністрації Сергія Твердовського, відбувся урочистий молебень за Україну та за загиблими воїнами у зоні проведення антитерористичної операції.

Молебен

Молебен

Молебен

За Україну і українців молилися настоятелі православних церков Світловодського району, а також м. Світловодська під проводом настоятеля храму Покрова Пресвятої Богородиці, благочинного Світловодського округу, протоієрея Олександра Коваленка.

У заході взяли участь заступники голови районної державної адміністрації Сергій Орленко та Володимир Похілов, представник народного депутата України Олеся Станіславовича Довгого Анна Трубаченко, працівники апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації, прихожани Свято-Преображенського храму.

Після молебню отець Олександр звернувся до присутніх з проповіддю, якою закликав усіх мирян прикласти максимум зусиль для того, аби підняти нашу державу із руїн, вивести її на високий рівень економічного і соціального розвитку.

Після урочистого заходу усі присутні спілкувалися із православними священиками під час святкової трапези.
Відвідувачі храму також мали змогу придбати різноманітні трав’яні збори, мед та інші продукти бджільництва.