Популярне резюме для подачі в засоби масової інформації для ознайомлення з громадськістю

379
трезуб

З метою отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря по БП АЗК ФГ “ВК І К”, що знаходиться за адресою: м. Світловодськ, вул. Єгорова, 89, доводить до відома громадськості, що даний об’єкт спеціалізується на прийомі, зберіганні та видачі нафтопродуктів і зрідженого газу. Нафтопродукти доставляються на БП АЗК автоцистернами, з яких закачуються у підземні резервуари та газовий модуль.

Забруднюючи речовини, після проведення розрахунків розсіювання, не перевищують гранично допустимі концентрації. Протягом року здійснюються викиди: вуглеводні насичені – 0,696091 т/рік, амілени – 0,017063 т/рік, бензол – 0,017057 т/рік, ксилол – 0,0017373 т/рік, толуол – 0,016053 т/рік, етилбензол – 0,00044151 т/рік.

Внести зауваження та отримати більш детальну інформацію можна у виконавчому комітеті Світловодської міської ради, за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України, 14, телефон (05236) 2-07-60 (крім суботи та неділі).

Популярне резюме для подачі в засоби масової інформації для ознайомлення з громадськістю

З метою отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря по консервному заводу ФГ “ВК І К”, що знаходиться за адресою: Світловодський район, Микільська сільська рада, комплекс будівель консервного заводу № 1, доводить до відома громадськості, що даний об’єкт спеціалізується на вирощуванні зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур, вирощуванні овочів і баштанних культур, коренеплодів і бульбоплодів, вирощуванні зерняткових і кісточкових фруктів, розведенні свиней (основний), допоміжної діяльності у тваринництві, виробництві м’яса, виробництві м’ясних продуктів, інших видах перероблення та консервування фруктів і овочів.

Опалення приміщення цеху переробки овочів здійснюється за допомогою котла “КТ-2-Е-120”, у якості палива використовуються відходи деревини, опалення приміщення охорони здійснюється буржуйкою, у якості палива використовуються відходи деревини.

Забруднюючи речовини, після проведення розрахунків розсіювання, не перевищують гранично допустимі концентрації. Протягом року здійснюються викиди: азоту діоксид – 0,152 т/рік, вуглецю оксид – 0,189 т/рік, тверді суспендовані частинки недиференційовані за складом – 0,085 т/рік.

Внести зауваження та отримати більш детальну інформацію можна у Світловодській районній державній адміністрації, за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України, 14, телефон (236) 2-17-65, 2-74-44 (крім суботи та неділі).

Популярне резюме для подачі в засоби масової інформації для ознайомлення з громадськістю

З метою отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря по автотранспортній дільниці ФГ “ВК І К”, що знаходиться за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв Чорнобиля, 31в, доводить до відома громадськості, що даний об’єкт спеціалізується на вирощуванні зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур, вирощуванні овочів і баштанних культур, коренеплодів і бульбоплодів, вирощуванні зерняткових і кісточкових фруктів, розведенні свиней (основний), допоміжної діяльності у тваринництві, виробництві м’яса, виробництві м’ясних продуктів, інших видах перероблення та консервування фруктів і овочів. При здійсненні виробничої діяльності здійснюється опалення приміщення контори за допомогою котла КС-Т, у якості палива використовуються відходи деревини.

Забруднюючи речовини, після проведення розрахунків розсіювання, не перевищують гранично допустимі концентрації. Протягом року здійснюються викиди: азоту діоксид – 0,051 т/рік, вуглецю оксид – 0,061 т/рік, тверді суспендовані частинки недиференційовані за складом – 0,027 т/рік.

Внести зауваження та отримати більш детальну інформацію можна у виконавчому комітеті Світловодської міської ради, за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України, 14, телефон (05236) 2-07-60 (крім суботи та неділі).

Поширити
"Вісті Світловодщини"