Порошенко провів засідання військового кабінету РНБО

Глава держави скликав позачергове засідання військового кабінету РНБО через ситуацію в Луганську.

Фото: Адміністрація президента України Президент Петро Порошенко провів Військовий кабінет
Фото: Адміністрація президента України
Президент Петро Порошенко провів Військовий кабінет

Президент Петро Порошенко скликав у вівторок, 21 листопада, позачергове засідання Військового кабінету Ради національної безпеки і оборони через загострення ситуації в окремих районах Луганської області, повідомляє прес-служба глави держави.

Порошенко заслухав доповідь про останні події в Луганській області від присутніх керівників силових відомств, зокрема, щодо незаконного перетину російськими танками українського кордону в Краснодонському районі Луганської області.

“У зв’язку зі збільшенням кількості російських військових, а також активізацією найманців, українські Збройні сили готові до будь-якого розвитку подій для забезпечення безпеки мирного населення”, -заявив Порошенко.

Президент доручив українському представникові Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін активізувати взаємодію зі Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ для інформування наших західних союзників.

Нагадаємо, вранці 21 листопада невідомі у військовій формі без розпізнавальних знаків захопили центр Луганська, блокувавши під’їзди до адмінбудівлі для цивільних осіб. Вони озброєні стрілецькою зброєю і мінометами і нібито відмовилися підкорятися вимогам глави ЛНР Ігоря Плотницького, який наказав їм, за даними ЗМІ, звільнити місто.

Джерело